Gdy marzymy o chwili odprężenia po stresującym dniu…

przez | 25 października 2022
Od momentu gdy kąpiel kojarzy się nie tylko z myciem, lecz również z miłymi chwilami, wanna stała się królową łazienki. Gorąca kąpiel w komfortowej wannie „z bąbelkami”, pełnej wody, przy blasku świec, czy delikatnym dźwięku subtelnej muzyki, to najlepszy wypoczynek i relaks, bez konieczności opuszczania mieszkania.

A jeszcze nie tak dawno, łazienkę traktowano niesprawiedliwie. Nie zastanawiano się nad elementami jej wystroju czy aranżacji. Poza tym nie zachwycał jej metraż. Na dzień dzisiejszy, jest przestronna i elegancka, zwykle przypomina domowe SPA.

W pokoju kąpielowym, bo tak obecnie tytułujemy łazienkę, to wanna gra pierwsze skrzypce. Urządzamy w niej wspólne kąpiele, organizujemy zabawę dla dzieci czy odprężamy się po ciężkim dniu. Ciepła woda zawsze była wspaniałym lekarstwem na odzyskanie spokoju.

Od wielu lat, domowe spa stało się wręcz standardem w polskich łazienkach. Nie jest to już zabieg zarezerwowany dla sanatoriów, salonów kosmetycznych, i ekskluzywnych hoteli. Obecnie niewielkie i niekosztowne zabiegi spa można przeprowadzić samemu w domowym zaciszu. Wystarczy jedynie zdecydować się na zakup wanny z hydromasażem. Powszechnie dostępna wanna daje nam relaks zwykłej kąpieli, zaś wanna z

hydromasaż

Autor: Duravit
Źródło: Duravit

”bąbelkami” stanowi bardzo efektowne połączenie ogólnie znanych zalet masażu tradycyjnego i uspokajających właściwości wody – tutaj znajdziesz więcej informacji.

Hydromasaż poprawia samopoczucie, działa ożywczo na organizm, pomaga utrzymać dobrą kondycję i na długi czas zachować młody wygląd.

Ten artykuł Ci się spodobał? To odwiedź serwis dywany do przedszkoli, a odnajdziesz więcej zbliżonych tematycznie informacji, które także będą ciekawe.

Wanna z hydromasażem dzięki intensywnym strumieniom wody zmieszanej z powietrzem masującym nasze ciało, działa z powodzeniem na skórę, eliminuje zmęczenie, wycisza i regeneruje. Działa co więcej kojąco na układ nerwowy oraz psychikę.

Przed kupnem wanny zwróćmy uwagę na ważne kwestie jak: jej pojemność, moc pompy, rodzaj sterowania oraz rodzaj dezynfekcji. Weźmy pod uwagę również powierzchnię łazienki.
Tyle wskazówek, przy kupnie wanny? Jak najbardziej. Bowiem nie ulega wątpliwości, iż fantastyczne pomysły przychodzą nam do głowy właśnie w trakcie kąpieli. Jakby nie było, to właśnie w niej Archimedes wykrzyknął: „Eureka!”.