Każdy z nas pragnie żyć w funkcjonalnym i pięknym mieszkaniu – przez to raz na jakiś czas robimy u siebie remont

przez | 9 lipca 2021
Gdy myślimy o remoncie, to z reguły mamy ciszą nadzieję, że zakończy się on na pomalowaniu ścian. Jednak czasami wskazane jest coś jeszcze – na przykład wymiana kafelek w łazience i w kuchni.
Jeśli nadszedł ten moment, by pomyśleć o całkowitym remoncie łazienki, ponieważ pamięta ona jeszcze lata Gierka, to powinniśmy zastanowić się czy nie zrobić już kompletnego remontu całego pomieszczenia.

łazienki

Źródło: Twoje-fototapety.pl

mieszkań

Autor: Bonsoni.com
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli zechcielibyśmy wymienić prysznic (polecane drzwi prysznicowe) czy wannę oraz muszlę, to może należy pomyśleć także o położeniu nowych płytek. Łazienka tylko wtedy będzie ładna, jeżeli wszystko będzie nowoczesne. Jeśli chcemy zmienić rozpieszczenie naszej łazienki, ale nie posiadamy zmysłu dekoratora wnętrz, to mamy możliwość wybrać się do najlepszego sklepu, gdzie oferują płytki. Tam za darmo (w ramach nabycia płytek i innych rzeczy w ich sklepie) profesjonalny designer usiądzie razem z nami i stworzy nam świetny projekt nowej łazienki. Może być tak, że prysznic (zobacz by porównać) będzie w zupełnie innym miejscu, ponieważ taki układ będzie wygodniejszy. Pewnie my nigdy nie wpadlibyśmy na taki pomysł, ale od tego są właśnie Dekoratorzy wnętrz. Mają oni zmysł, który daje im możliwość łączyć piękne z użytecznym, a to w tworzeniu projektu łazienki jest niezwykle ważne, ponieważ w naszych mieszkaniach są one z reguły dość małe.

Zatem powinniśmy naprawdę solidnie przemyśleć sprawę, aby pomieścić w niej wszelkie Urządzenia i aby przy tym łazienka nie wydawała się nazbyt ciasna – niczym składzik.