Firma Classen – szyk i prostota w Twoim wnętrzu

przez | 18 grudnia 2021
Spora ilość ludzi ceni sobie przytulność i klasykę wyposażenia domu. Spora część producentów posiada coraz nowocześniejsze oraz coraz bardziej nietuzinkowe projekty na wykorzystanie nie wykorzystywanych wcześniej tworzyw oraz deseni do wyposażania domów – spora część ludzi pragnie pozostać wiernymi uniwersalnej klasyce.

drewniany domek

Autor: outreachr.com
Źródło: http://www.flickr.com
Do najbardziej klasycznych elementów, jakie można wykorzystać aranżując wnętrza są elementy drewniane. Ocieplają nasze otoczenie – firma Classen specjalizuje się właśnie w tego typu elementach naszego otoczenia. Marka jest jednym z najmocniej wyspecjalizowanych na terenie Polski producentów artykułów drewnopochodnych oraz z drewna. W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się takie produkty jak drzwi wewnętrzne i listwy podłogowe, czyli reasumując wszelakie akcesoria (więcej na temat paneli Classen na stronie drewniane konieczne podczas budowy domów.

Najmocniej popularnymi produktami firmy Classen (tu przykłady: panele – strona internetowa – Classen – ) są panele podłogowe. Decydują się na nie osoby, które chcą nadać inspirowany naturalnymi motywani design w codziennym otoczeniu. Panele firmy Classen charakteryzuje niebywała odporność na ścieralność, więc okazuje się, że jest to inwestycja na długie lata. Dodatkowo są niezmiernie odporne na wilgoć, co pozwala na wykorzystywanie paneli w miejscach takich jak kuchnia. Należy pamiętać, że w szerokiej gamie paneli istnieje duży zasób możliwości kolorystycznych, co pozwala dobrać odpowiedni kolor do każdego wnętrza. Wśród nieco jaśniejszych pozycji kolorystycznych Classen proponuje Classen Life Dąb Dallas (23845). Panele te pozwolą na rozjaśnienie każdego pokoju. Wskazane szczególnie w domach wyposażonych w ciemne meble. Kolejną ofertą paneli o zbliżonej naturalnemu drewnu kolorystyce jest Dynamic Xl Dąb Cassano Latte Xl Ac4/8mm (30023).

Nieco ciemniejsze tony nadadzą klasy w naszym domu. Mocno realistycznie odwzorowują podłogę z drewna. Kolejna opcja nadająca dużej efektywności oraz oryginalności naszej podłodze to panele Classen Dynamic Xl Dąb Cassano Nero Xl Ac4/8mm (30022) – dużo ciemniejsza kolorystyka, propozycja dla doceniających szyk oraz klasykę. W kolekcji najciemniejsze tony kolorystyczne prezentuje model. Classen Dąb Dynamic Denver Czarny (31988). Ciemniejsze drewno nabiera w tej tonacji nieco nowoczesności oraz wytworności.