Simplehuman, przeciwko Rosendahl – a więc, gadżety do wnętrz oraz kolekcje porcelany stołowej

przez | 16 marca 2022
Czym bywają dokładnie za firmy: Simplehuman i Rosendahl? Skąd pochodzą? Co produkują? Jakie są kwoty ich produktów? To wszystko i jeszcze więcej odczytasz w naszym artykule!
przedsiębiorstwo Simplehuman, to amerykańska marka, która może się kojarzyć z jednym: ponadczasowymi trendami.

Łóżko w sypialni

Autor: gjbell
Źródło: http://www.flickr.com
komoda

Autor: suzy spence
Źródło: http://www.flickr.com
Przedmioty firmy, przygotowywane przez bardzo dużo fachowców, otrzymały bardzo dużo nagród, w szczególności nagrodę: Industrial design Excellence oraz bywają doceniane przez bardzo dużo użytkowników.idź tutaj lampy sufitowe lampy sufitoweMarka została po nagradzana także w niewiarygodnie specyficzny i pożądany metodą – najlepszy jaki może być – przedmioty marki Simplehuman pojawiły się w wielkich produkcjach serialowych, w szczególności wewnątrz serialach: „Dr. House”, „Lost”, „CSI Miami” lub choćby „Herosi” oraz „Gotowe na wszystko”. Przedmiotami marki Simplehuman są między innymi: dozowniki których się nie dotyka, kosze na śmieci, lusterka podróżne, ociekacze do naczyń oraz tak dalej.

Pragniesz poszerzyć wiedzę z tego intrygującego zagadnienia? Zatem świetnie trafiłeś. Zwyczajnie naciśnij to (https://www.abimeble.pl/meble-gabinetowe/) i przeloguj się do nowej strony.

ceny tych produktów bujają się od około siedemdziesięciu złotych po około tysiąc złotówek.

Jeżeli chodzi o markę Rosendahl, to bywa to Duńska przedsiębiorstwo, której specjalizacją bywają wyroby zrobione z porcelany (zobacz w Deco Salonie). Porcelana ta jest połączeniem funkcjonalności i prostoty, przyprawione dużą doza kreatywności. Przedsiębiorstwo postawiła sobie za cel tworzyć unikalne rzeczy, które można, a wręcz powinno się stosować na każdy dzień i aby te rzeczy sprawiały jak najbardziej dużą przyjemność.

Przodującymi używanymi do produkcji marki materiałami bywają: porcelana kostna, szkło z kryształu oraz stal szlachetna. Kwoty tych przedmiotów trzymają się pomiędzy kilka złotych, a nawet powyżej siedemset złotych.