Wakacje na łonie natury, zatem co zabrać pod namiot?

przez | 3 września 2021
Przewidujesz wycieczkę nad nad morze czy w góry? Miast hoteli lepiej wybrać mieszkanie pod namiotem: blisko natury, tanio, może mniej komfortowo, za to z przygodą .
Wyjeżdżasz pod namiot pierwszy raz? Koniecznie zapoznaj się z naszym przewodnikiem i sprawdź, co ze sobą zabrać! Dziś w każdym większym kurorcie czy też turystycznej miejscowości możesz znaleźć pole kempingowe, na którym za niedużą opłatą można rozłożyć się z namiotem, a także korzystać z sanitariatu.

landszaft - mieszkanie

Autor: Kasia
Źródło: http://www.flickr.com
Jasne, istnieje również możliwość nocowania po prostu byle gdzie, co z pewnością zapewni dreszcz emocji a także pozwoli przeżyć autentyczną przygodę. Musimy się jednak liczyć z tym, że w wielu miejscach dzikie rozbijanie namiotów będzie zakazane, a częstokroć po prostu niebezpieczne. Powinniśmy zatem wziąć to pod uwagę przy planowaniu wyjazdu.
dioda

Autor: FRANC GARDINER
Źródło: FRANC GARDINER
wynajem namiotów warszawa
Co przyda się na wakacjach na łonie natury prócz naturalnie samego namiotu? Najważniejszą kwestią jest kategoria „spanie” – koniecznie musimy posiadać z sobą karimatę bądź dmuchany materacyk, poduchę, przyda się też pled (na chłodniejsze noce albo dla większej wygody). Ochronę przed deszczem zapewni folie ołowiane malarska narzucona na namiot, z pewnością przyda się także sznur do rozwieszenia odzień i spinacze. Rekomenduje się zabranie worków na odpadki, nożyka, latarki, nożyczek, zapalniczki i właściwie wyposażonej apteczki jak też kosmetyczki.

Jeśli będziesz żywić się na własną rękę, nie korzystając z restauracji, koniecznie musisz wziąć ze sobą właściwe akcesoria do przygotowywania dań: turystyczne naczynia (garnki, patelnie), talerze, garnuszki itd. Skąd wziąć namiot? Można zakupić lub wpisać w wyszukiwarkę: wynajem namiotów Warszawa.