Każdy z nas pragnie żyć w pięknym wnętrzu – wobec tego stale troszczymy się o własny dom i wyposażamy go według swojego smaku

przez | 4 marca 2022
W ostatnim czasie zauważalna jest moda na wyszukany i nowatorski wygląd mebli oraz akcesoriów do mieszkania. Fotele, stoliki, lampy lub poduszki urzekają niespotykanym wcześniej wyglądem.

Każdy, kto chociaż raz zaszedł w meblowy salon Kare pragnie tam wrócić i kupić prawie wszystko, żeby zaaranżować swoje mieszkanie w nowym stylu.
Stojak orange na ręczniki papierowe

Autor: Steel Function
Źródło: www.smakprostoty.pl
Kare Design to salon z meblami, w którym znajdziemy przepiękne i nowatorskie meble i lampy. Krzesła lub stoły zadziwią nas swoim designem – są nowatorskie, ale bardzo interesujące wizualnie. Mamy możliwość w salonie wyszukać drewno, szkło i skórę – więcej o Kare Design na stronie. Meble mają nietuzinkowy kształt i są wykonane z najlepszej jakości produktów. Kare Design stawia na ekspresyjne kolory – pragnie wnieść do naszych mieszkań (porównaj najlepsze mieszkanie 2 pokojowe w ofercie Archicomu) choć trochę słońca, radości oraz okruch pasji.

Inną niemiecką marką, z którą łączy się doskonałe wykończenie oraz świetna jakość, jest Koziol. Spółka, o trochę polsko brzmiącej nazwie, produkuje lampy. Fantastyczny wygląd i niezwykłe barwy wniesie odrobinę życia do naszego pokoju gościnnego i dzięki temu nabierze on wyrazu zapoznaj się z ofertą na . Lampy Koziol są produkowane wiszące lub stojące. Zawsze olśniewają nowoczesnym fasonem. Są tak niezwykłe, że każdy nowy gość WChodzący do salonu od razu je dostrzeże. I o to właśnie chodzi, aby zabłysnąć i mieć coś niezwykle urzekającego.

Lampy Koziol spowodują, że chętniej będziemy przesiadywać w naszym pokoju – czytać książki lub po prostu spędzać przemiły wieczór z przyjaciółmi.