Atrakcyjne systemy przesuwne do każdego lokum.

przez | 9 lipca 2021
Przedsiębiorstwo specjalizuje się w sprzedaży drzwi przesuwnych i systemów przesuwnych. Drzwi przesuwane znakomicie sprawdzają się w wąskich przejściach, przedpokojach, ponieważ nie zajmują przestrzeni przy ich otwieraniu. Dodatkowo są też głównym elementem wykorzystywanym przy zabudowach szaf wnękowych oraz bibliotek. Można je montować także w kuchniach i toaletach. .

drzwi przesuwne

Autor: Stolbud Włoszczowa
Źródło: Stolbud Włoszczowa
Drzwi przesuwne dobrze sprawdzą się też na poddaszu (dowiedz się więcej). System drzwi przesuwnych chowanych w ścianie, bazuje na drzwiach wewnątrz lokalu, bez przylgowych – jedno lub dwuskrzydłowych. Konstrukcję systemu stanowi kaseta zbudowana z metalowych kształtowników, w którą chowa się skrzydło podczas czynności otwierania drzwi. Drzwi przesuwne są optymalnym wykorzystaniem przestrzeni mieszkania. Drzwi przesuwne (https://invado.pl/produkty/systemy-przesuwne) pozwalają na wygospodarowanie dodatkowej przestrzeni, optycznie powiększając pomieszczenie. Dostępna jest szeroka gama kolorów, pozwalająca dopasować drzwi do każdego wnętrza. Drzwi przesuwne są bardzo proste w montażu, na każdy rodzaj ściany. Cieplnie izolowane drzwi przesuwne z aluminium i tworzywa sztucznego są natomiast idealnym rozwiązaniem do otwartych przestrzeni. Tym sposobem taras czy balkon stanowią przedłużenie przestrzeni mieszkalnej. Za sprawą wyjątkowej stabilności aluminium (szczotkowanie aluminium – zobacz) – możliwe jest projektowanie konstrukcji o wąskich profilach i ogromnych przeszklonych powierzchniach, które zapewniają maksymalną przezierność. Systemy przesuwane mogą być ze stali lub z aluminium. Do stworzenia systemów stalowych wykorzystuje się taśmę stalową, którą profiluje się na specjalnych maszynach. Tory i ramki okryte są obustronnie warstwą cynku, która zapobiega korozji, a w następnej kolejności nakłada się lakier podkładowy oraz wierzchni. Kształt profili aluminiowych, w systemach przesuwnych uzyskuje się za sprawą odpowiedniego formowania. Tory i ramki stworzone są ze stopu aluminium oraz polakierowane poliestrem, drewnopodobną powłoką PCV albo powłoką galwaniczną.

Firma Stawia na indywidualne podejście do klienta oraz profesjonalizm. Przedsiębiorstwo stara się pomagać, doradzać oraz trafiać w gusty klientów. Firma nieustannie poszukuje dla nich optymalnych rozwiązań, które są kluczem ich zadowolenia. Przedsiębiorstwo chce współdziałać w tworzeniu pięknych wnętrz Klientów, zdobywać ich zaufanie oraz budować długoterminowe relacje. Firma czerpie wiedzę i doświadczenie z długoletniej działalności, by dostarczać produkty najwyższej jakość. Przedsiębiorstwo otwiera się na potrzeby rynku, nieustannie śledzi i podąża za trendami w branży, aby identyfikować potrzeby odbiorców.

Priorytetem dla firmy jest ciągłe podnoszenie jakości usług i kwalifikacji zespołu. Ponad 10-letnie doświadczenie, innowacyjna technologia i stała dbałość o rozwój sprawiły, że przedsiębiorstwo jest obecnie jednym z wiodących dystrybutorów stolarki drzwiowej w Polsce.