Co może dawać zapachowa świeca Yankee Candle w większym słoju?

przez | 2 grudnia 2021
Jeśli chciałabyś posiadać jakiś pachnący detal w swoim salonie, zdecyduj się na śwecę zapachową firmy Yankee Candle. Jest to świeca w pięknym słoiku, która pasować będzie nawet do ekstrawaganckiego wnętrza.
Taka świeca stworzona jest z najlepszej jakości składników oraz naturalnych olejków zapachowych.

yankee candle duży słoik

Autor: Richard Grandmorin
Źródło: http://www.flickr.com
Przez to aromat uwalnia się od początku do ostatnich chwil palenia się świecy. Długo paląca się świeca Yankee Candle duży słoik zagwarantuje ci długi czas zapachowej uczty. Takie świeczki zapachowe mogą być znakomitym pomysłem na upominek. Trzeba tylko zapalić świeczkę oraz zachwycać się jej ślicznym zapachem. Taka świeca na początku powinna palić się tak długo, żeby wosk roztopił się „do szkła”, zatem powinno to trwać dwie godziny. Szczególnie jest to istotne kiedy zapalamy świecę pierwszy raz. Pozwala to zupełnie wypalić świecę. Można też odświeżyć własny dom (domy pasywne prefabrykowane) z orzeźwiającym aromatem truskawek oraz skórki z cytryny. Jest to wygodna oraz prosta w wykorzystaniu świeca, jaka długi czas się pali.
łóżko w sypialnii

Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com
Oprócz samej świecy potrzebujemy jeszcze nożyczek do przycięcia knota. Jest to bardzo użyteczny przyrząd, który sprawi, że po odpowiednim przycięciu knota wosk w twojej świecy będzie się palił równomiernie, co również będzie mieć wpływ na długość palenia. W przypadku większego słoika Yenkee Candle przydatne będą również długie zapałki. Dołączane są gratis do dowolnego zakupionego większego słoja. Przyda nam się też gasidło, które pomoże ugasić świeczkę bez generowania dymu. Żywotność świecy wydłuży znaczny klosz na świeczki.

Przejdź do serwisu autora, jeśli zainteresowały Cię wiadomości podane w naszym tekście. Tam otrzymasz znacznie więcej detali.

Żywotność taka może być wydłużona nawet o paręnaście godzin, dzięki szczególnej budowie słoja.

Naszą świecę można umieścić na znacznej podstawce pod świeczki. W połączeniu z nietypowym kloszem wytworzy to wyjątkowy nastrój. Słoiki tego typu można nabyć we wszystkich drogeriach w kwocie około 100 złotych.