Tech-Max – firma, jaka wykończy drogi i budynki przemysłowe sprawnie i błyskawicznie

przez | 19 maja 2022
Takie inwestycje jak budowa dróg czy hal utożsamiane są z pokaźnymi przedsięwzięciami. Realizacją podobnych projektów zajmują się również prywatni inwestorzy, jak Bogumił Wojciechowski. Firma Tech-Max, której jest właścicielem, wychodzi na rynek z ofertą usług w zakresie budowania i umacniania dróg oraz prac ziemnych, nie tylko w miejscu, w którym operuje.

Usługi, które Tech-Max poleca jako pierwsze to kompleksowe prace drogowe, związane z budową funkcjonalnych odcinków dróg. Wykonawca zapewnia fachowy sprzęt: rozsypywarki, równiarki oraz zagęszczarki płytowe jak też dziewięć rodzajów materiałów, przeznaczonych do zmiękczenia, wzmacniania lub osuszania gruntu. Zwłaszcza prace nad zmiękczaniem lub utwardzaniem mieszankami wymaga indywidualnego dobierania spoiw, zarówno pod kątem gruntu jak i względem oczekiwań klientów.

Tech-Max stara się łączyć oba te wymogi, dobierając odpowiednie recepty, które przynoszą przewidywane rezultaty. Nie przez przypadek fundamentem działalności firmy jest trafny dobór spoiw do, nomen omen, fundamentów hal. To one stanowią potem o jakości inwestycji i referencjach wykonawcy.

Jeżeli nadal nie możesz odnaleźć nic fajnego, to sprawdź pod tym linkiem (www.prymat.net/oferta/wypozyczalnia/), tu z pewnością odnajdziesz to, co okaże się dla Ciebie teraz użyteczne.

Firma działa także w zakresie podbudowy pod nawierzchnie brukowe. Poza tym, że wykańcza podbudowy, decyduje o stopniu proporcji zmieszania gruntu z właściwą ilością dobieranego spoiwa – a wszystko w zależności od oceny i recepty. Uwzględniając kategorię ruchu (rodzaj ciągu) klienci mogą prosić Tech Max o różne proporcje w warstwach ścieralnych i podbudowie. Tech-Max oferuje ponadto wykonywanie innych prac, które związane są z pracami ziemnymi. Z pomocą zmechanizowanych narzędzi wsparcia Tech-Max wykona dla nas szerokie wykopy pod budynki i hale oraz mniejsze pod nasypy i drogi, na zlecenie zniweluje także kształt terenu. Firma pogłębi rowy i wykopy już istniejące, wykona skarpowanie terenu, czy wyprofiluje nasyp.

Każdy z przejawów działalności firmy, której przewodzi Bogumił Wojciechowski, jest odpowiednio udokumentowany i parafowany referencjami. Na stronie firmy usługodawcy podejrzymy zdjęcia z prac, w których firma Tech-Max uczestniczyła. Z oficjalnych realizacji szczyci się wykonawstwem podbudowy i hal przemysłowych. Zasięg działalności Tech-Max wykracza poza obręb województwa, dlatego zlecenie tej firmie prac kilkaset kilometrów dalej nie powinno stanowić przeszkody.

Powiązane artykuły – Bogumił Wojciechowski Tech-Max