Ciekawe Idee na niepowtarzalne wnętrze

przez | 28 września 2022
W obecnych czasach, mają miejsce dni w których każdy z nas przypomina zawsze spieszącego się królika z Krainy Czarów. Fakt, współczesny świat to bezustanna pogoń za przemijającym czasem. Niełatwo zrobić sobie choć krótkie wakacje od życia, przystanąć na chwilę, rozejrzeć się dookoła i zobaczyć jaki piękny jest świat: nieprzemijalność barokowych kamienic czy zachwycić się feerią barw w pobliskim parku.

różne naklejki

Autor: Kids Town
Źródło: www.kidstown.pl

Wyobraź sobie słoneczną Grecję… Pachnącą słońcem paprykę, czerwone pomidory czy soczyste słodkie winogrona. Twoje kuchenne królestwo stanie się małą grecką wysepką, na którą możesz się udać każdego dnia przygotowując posiłek. Wystarczy, że umieścisz na jednej ze ścian lub wzbogacisz przestrzeń między szafkami zdjęciem apetycznych winogron, limonek i sprawisz, iż rozpłynie wspaniały zapach skromnej acz jakże uroczej lawendy z greckich poletek. Fototapety do kuchni to najnowsza, acz przyjęta z wielkim entuzjazmem moda (sprawdź też ).

Patrząc na taki obraz (zobacz także: ikony świętych) dostrzegamy obiekty, które są w oddali i ulegamy złudzeniu otwarcia przestrzeni w w naszym wnętrzu – dzięki temu zabiegowi pomieszczenie wydaje się większe.Nie ma miejsca, nie ma klimatu, które nie mogłoby stać się naszym udziałem, o ile zdecydujemy się na umieszczenie fototapet. To dzięki nim możemy każdego dnia „fundować” naszemu dziecku podróż w kosmos. Jeżeli chcemy zaimponować dziecku, wyczarujmy dla niego kosmiczna rakietę, która tylko czeka, aby daleką podróż. Wersja dla niecierpliwych? Naklejki jak ! Prostota oraz banalnie prosta aplikacja, a co ważne łatwa konserwacja sprawiła, że naklejki stały się dziś obowiązkowym elementem w pokoju każdego malucha.

Każde wnętrze, począwszy od kuchni, główny hol czy pokój naszej pociechy możemy zmienić w każde na świecie miejsce, o które marzy nam się zobaczyć. W dzisiejszych czasach fototapety i naklejki, to nie jedynie zapierające dech w piersiach obrazy, ale także innowacyjne materiały i techniki druku. Jasny pokój z oknami wychodzącymi na południe nie stanowi już problemu. Ponieważ gdy zaprosimy do niego słonia afrykańskiego barwy nie ulegną zmianie przez lata, a my będziemy mogli się nim cieszyć tak długo, aż zamarzy nam się klimat zimnej Syberii.