Nowoczesne akcesoria do garderoby, czyli jak osiągnąć porządek i komfort w jednym

przez | 10 lipca 2021
Jaka kobieta nie marzy, aby mieć własną garderobę. Najlepiej dużą, przestronną, no i – przede wszystkim – dopasowaną do jej posiadaczki. W dzisiejszych czasach nie jest to zbyt trudne i kosztowne, by móc zrealizować swoje marzenie. Wystarczy właściwe miejsce i parę sprytnych akcesoriów.

akcesoria do garderoby

Autor: Haylee Sherwood
Źródło: http://www.flickr.com
Klasyczna szafa posiada półki oraz drążek na ubrania, z przeznaczeniem głównie na żakiety, sukienki, spódnice, spodnie oraz koszule. Jej konstrukcja nie przekracza zwykle 2m, a szerokość 150 cm. Obecnie nie ma problemu, by w garderobie pomieścić ciuchy wraz z butami, torebkami i bielizną. Nie potrzeba już w pokoju kilku ekstra szafek i szafeczek albo komód, które miałyby nam zmieścić całą resztę rzeczy. Teraz stawia się na duże i szerokie szafy (sprawdź koniecznie: szafki na wymiar) sięgające sufitu i zajmujące niemal całą ścianę wnętrza, które w jednym miejscu zmieszczą wszystko, co potrzebne na co dzień domownikom. A to poprzez sprytne akcesoria do garderoby. Jakie?
akcesoria do garderoby

Autor: Technolux
Źródło: Technolux
akcesoria do garderoby

Autor: Kurman Communications, Inc.
Źródło: http://www.flickr.com
Biorąc pod uwagę, że dzisiejsze szafy są już znacząco wyższe, można pozwolić sobie na zrezygnowanie z części półek i zastąpienie ich szufladami z przeznaczeniem na bieliznę. W tak dużej szafie spokojnie zmieścimy również wszelkie ubrania wiszące, rozłożone na dwóch drążkach z przeznaczeniem na krótsze i większe ciuchy, a na dole zyskamy jeszcze miejsce na akcesoria, takie jak na przykład torebki lub mniej noszone obuwie. Żeby można łatwo zmieścić obuwie i trzymać je w należytym ładzie, świetnie sprawdzą się nowatorskie akcesoria do garderoby, takie jak na przykład: stojak lub kosz na obuwie. Poza tym, żeby móc jak najbardziej zoptymalizować Wnętrze garderoby można też zrezygnować ze standardowych półek z płyty a zamiast nich zamontować metalowe kosze, które można dowolnie układać i zmieniać.

Jeżeli omawiane na tej witrynie omówienie żywo Cię ekscytuje, to zalecam te informacje (http://www.pro-trans.wroclaw.pl/rury-kanalizacyjne-pcv-niskoszumowe/) – ono jest równie atrakcyjne, jak artykuł, który teraz widzisz.

Ponadto takie kosze na ubrania montowane są na prowadnicach, dzięki czemu można je wysuwać zyskując lepszy dostęp do ubrań położonych w głębi. Interesujące wieści: akcesoria do garderoby.

Z ogólnie dostępnych na rynku akcesoriów do garderoby warto też zaopatrzyć się specjalne wieszaki na krawaty, paski lub szale, które też można dowolnie przesuwać mając lepszy dostęp do konkretnej rzeczy.

Nowatorskie rozwiązania do garderoby sprawdzą się zarówno wśród pań jak i panów. Dzięki nim jesteśmy w stanie zoptymalizować przestrzeń w swoich szafach i zdecydowanie łatwiej utrzymać w nich porządek. Mając wolne miejsce, możemy przerobić je na nowoczesną garderobę, osiągając tym samym więcej miejsca w sypialni na spokój i relaks. Wejdź tutaj: produkcja.