Świece Kringle Candle – optymalne do każdego typu pomieszczenia.

przez | 10 lipca 2021
Początki przedsiębiorstwa Kringle Candle datuje się na 2009 r. Kolekcja aromatycznych świec Kringle Candle łączy w sobie tradycję i innowacyjność. Produkty te zaprojektowane zostały, by pasowały do każdego rodzaju wystroju. Woń świec została zrealizowana w kooperacji z wybitnymi perfumiarzami, którzy wybrali gamę autentycznych aromatów do świec Kringle. Białe świece pasują do każdego pomieszczenia. Palą się też czystym, jasnym płomieniem, ponieważ wytwarza się je całkowicie z naturalnego, pozyskiwanego w USA oleju parafinowego. To najczyściej spalający się wosk, który gwarantuje najjaśniej palące się świece.

dowiedz się więcej

Autor: Zapachdomu.pl
Źródło: Zapachdomu.pl
Świece Kringle candle to nowość na polskim rynku, a jednocześnie produkt świetnie znany zagranicą – w USA czy Wielkiej Brytanii. Od kilku lat doskonale wpisują się w trend otaczania się naturalnymi aromatami. Są to przede wszystkim świece luksusowe, o aromatach niezwykle przypominających te naturalne, o nieskazitelnie białych woskach i szklanych opakowaniach. Zapach unosi się w powietrzu jeszcze na długo po zgaszeniu świeczki. Woski Kringle wytwarzane są z parafiny i dodatków aromatycznych. Świece z parafiny są zdecydowanie lepsze dla naszego zdrowia, gdyż nie zawierają chemicznych dodatków, tak jak np. świece sojowe. Oprócz tego świecą się żywszym, nieskazitelnie czystym płomieniem.

Produkcja długo i jasno palących się świeczek zapachowych jest po części artyzmem i nauką. Każdy zapach świecy Kringle powstaje za pomocą metody prób i błędów. Wykwalifikowany zespół pracowników wciąż ciężko pracuje kreując nowe, ekscytujące aromaty i dopracowuje je do perfekcji.

Jeśli w opublikowanym tu wpisie nie ma intrygującej Cię informacji, to kliknij ten odnośnik i zobacz sam (https://edukacjaaktywna.pl/kontakt.html) podobny materiał.

Najbardziej kosztownym składnikiem każdej świecy zapachowej jest olejek eteryczny. To mix naturalnie pozyskiwanych substancji, która zapewnia wyrobom charakterystyczny aromat. Sztuką jest taki dobór elementów zapachu, aby końcowy produkt przypominał przyjemny aromat bogactwa kwiatów, owoców, ziół czy jedzenia.

Wyzwaniem naukowym natomiast jest zapewnienie tak samo intensywnych doznań aromatycznych, zarówno gdy świeca jest zgaszona, jak i podczas jej palenia.

Marka Kringle to wszechstronność oferty i wysoka jakość. Artystyczna świeżość, szklane opakowania świec Kringle pasują do każdego wnętrza, czyniąc go gustownym. Nieważne, który zapach czy typ świecy wybierzesz. Wszystkie wykonane z dbałością o szczegóły i zaspokoją najbardziej wybrednych klientów. Nie masz pomysłu na prezent? – Kup świeczkę Kringle Candle!