Centralne odkurzanie pomocą dla alergików

przez | 3 września 2021
Jak przedstawiają badania, co piąty mieszkaniec Europy cierpi na alergie spowodowane przez kurz, pyłki czy innego rodzaju bakterie. Dotąd nie było sposobu, aby się ich wyzbyć nie tylko na zewnątrz, lecz też w swoim domu czy mieszkaniu. Owszem, obecnie są dostępne nawilżacze powietrza z systemami czyszczącymi, one tymczasem nie działają w pełni. Tak samo przeciętny odkurzacz nie usunie kurzu czy roztoczy, to prawda oczyści lokum z niepotrzebnych okruchów, jednak kurz może tylko rozproszyć.

odkurzacz centralny

Przeciw takim problemom staje nowoczesny odkurzacz centralny, który swoim programem pozbywa się aż do 99% wszystkich brudów, w tym kurz oraz pyłki znajdujące się w powietrzu – wprost wydala je na zewnątrz pomieszczenia. To ulga dla uczuleniowców. Następnym faktem mówiącym na jego pożytek jest to, że możemy zapomnieć o noszeniu sporo ważącego odkurzacza, bo odkurzacze centralne swoją bazę założoną mają trwale, a my sprzątamy jedynie właściwą szczotką. Ponadto zbiornik na brudy jest na tyle duży, że czyścić go należy tylko kilka razy w miesiącu. To całkowicie powoduje, iż czyszczenie jest dużo łatwiejsze, a tym samym sprawniejsze.

Zachęcamy Cię, byś najechał na łącze (https://www.hyzynski.pl/). Tam wyszukasz inne bardzo interesujące wiadomości na pokrewny temat do tego, który znalazłeś na tej witrynie.

Ekologiczne odkurzacze UltraOne Green

Autor: Electrolux Poland sp. z o.o.
Źródło: Electrolux Poland sp. z o.o.

Niedawno pojawił się odkurzacz z systemem Beam – np. beam sc 335. To innowacyjne wyjście pozwala sprzątać też nocą, ponieważ z daleko umieszczonej bazy nie dochodzą żadne odgłosy. W swojej ofercie Beam daje różnorakie węże ssące oraz końce, jakie pozwalają dotrzeć do najmniejszego zakamarka mieszkania. Dodatkowe akcesoria w postaci różnych udogodnień również są niezaprzeczalnym atutem tego sprzętu.

Czy wiesz, że następne bardzo emocjonujące teksty są tuż obok? Sprawdź i zerknij pod link, a niewątpliwie poczujesz zadowolenie.

Ten centralny odkurzacz można założyć nie tylko w czasie budowy domu lub kamienicy, lecz także w każdej chwili po wprowadzeniu się. Zainstalowanie jest na tyle łatwe, że każdy nawet samodzielnie na pewno sobie da radę. Wydaje się, że sposób, którym jest centralny odkurzacz to istne wybawienie nie tylko dla uczuleniowców, ale również wszystkich, którzy chcą posiadać całkowicie wysprzątany dom. To doskonałe rozstrzygnięcie dla nowoczesnych rodzin ceniących sobie funkcjonalność a także wygodę używania.

Źródło: Doman.com.pl