W jakim stylu zaaranżować łazienkę?

przez | 10 lipca 2021
Oryginalnie zaprojektowana łazienka jest to miejsce, w którym nie tylko myjemy się, ale też wypoczywamy. Pachnąca ablucja w takowym wnętrzu uspokoi nas a także doda nam energii na kolejny dzień.

Kuchnia rustykalna, podłoga laminowana

Autor: TORLYS
Źródło: TORLYS
Warto zatem zastanowić się, w którym stylu wyposażymy naszą łazienkę. Najczęściej zaczynamy od wyboru płytek. Kombinacja czerni i bieli to najbardziej wiecznotrwałe kolorystyczne zestawienie. Jest stylowe jak też zawsze na czasie. Pasuje tak do wnętrz współczesnych, jak również tradycyjnych.

Zainteresował Cię nasz wpis? Zatem najedź na link do serwisu materace kokos i ciesz się kolejnymi faktami. W razie jakichkolwiek wątpliwości – pisz do nas.

Kolekcja współczesnych płytek pozwoli na utworzenie niepowtarzanej toalety. Płytki zachwycają niebanalnymi zdobieniami: mozaikowymi jak też kwiatowymi. Pewnym z najbardziej zaskakujących elementów kolekcji jest kompozycja kwiatowa, wykonana w technice druku cyfrowego na szkle, która przeistoczy każde pomieszczenie i wprowadzi do niego cokolwiek tajemniczości. Z kolei płytki do łazienki strukturalne przydadzą umywalni wyrazistości.

Płytki rustykalne w klasycznym eleganckim odcieniu beżu świetnie udają naturalny kształt kamienia. Natomiast pojawiający się na dekorach motyw delikatnych kwiatków pozwoli wykreować niepowtarzalne wnętrze służące wyciszeniu i odpoczynkowi. Dopełnieniem kolekcji są płytki w poprzecierane beżowo-szare pasy tworzące atrakcyjną strukturę. W takiej toalecie poczujemy się odprężeni – czytaj o płytkach do łazienki. A gdyby tak wprowadzić do swojego domu szczyptę odcienia? Dzięki najświeższej kolekcji płytek to łatwe.

Owa monokolorowa kolekcja płytek w odcieniach bieli, lazurowego, miętowego pozwoli stworzyć niepowtarzalną oraz pełną energii toaletę. W ofercie są 2 odsłony wykończenia powierzchni: gładka oraz połyskująca o strukturze o miękkim rysunku imitującym pikowaną tkaninę, jakie stwarzają nieskończoną możliwość aranżacji.