Czemu rolety cieszą się taką popularnością wśród klientów, czym się cechują fotorolety.

przez | 10 listopada 2022
Rolety są niezwykle popularną metodą na zasłanianie okien, zwiększająca się ilość klientów dostrzega ich plusy i je montuje u siebie w mieszkaniach. Sama budowa rolet nie jest skomplikowana, ponieważ złożone są z rolki, nawiniętego na nią fragmentu tkaniny w odpowiednim wymiarze oraz prowadnic.

Muffiny, babeczki

Autor: Słodki Muffin
Źródło: abcslubu.pl
Za pomocą specjalnych łańcuszków można kręcić rolką, a tym samym zwijać lub odwijać materiał. Rolety z nadrukiem są niezwykle praktyczne i wygodne w użytkowaniu. Przede wszystkim instaluje się je tylko jeden raz, a potem bez problemów działają nawet kilkadziesiąt lat. Przy ich pomocy da się wygodnie sterować ilością wpadającego światła słonecznego, należy jedynie odpowiednio ustawić materiał na oknie.

Zaintrygował Cię tego typu artykuł? Jeśli tak, to tutaj też jest opublikowana świeża treść (http://www.loft-shop.pl/stoly-595), która na pewno będzie Ci odpowiadać.

Dostępne są w dużej ilości odmian, które się między sobą różnią rodzajem zastosowanej tkaniny, przez co można je dostosować do stylistyki wnętrza – fivaro.

mieszkanie - migawka

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Ważną zaletą rolet jest to, że są bardzo ładne. W sklepach przeważnie dostaje się do dyspozycji kilkadziesiąt różnych wzorów i kolorów, a w ostatnim czasie coraz popularniejsze zaczynają być fotorolety. Wykorzystuje się w nich dokładnie takie same materiały, jak przy klasycznych roletach, ale ich ogromną zaletą jest to, że można na nich wydrukować w zasadzie wszystko, co się będzie chciało – obejrzyj.

Tego typu fotorolety są nieco droższe od zwykłych, lecz różnice nie są duże, a możliwość zamówienia sobie własnego wzoru kusi coraz większą liczbę klientów. Przy wyborze rolety warto zwrócić swoją uwagę na grubość materiału, ponieważ niektóre z nich będą przepuszczać światło słoneczne, a inne całkiem go zatrzymają.