Dom ma być twoją przystanią!

przez | 10 lipca 2021
Jeżeli mamy to szczęście, że możemy samodzielnie urządzić swój dom, to na pewno myśleliśmy między innymi o tym, jakiego rodzaju schody drewniane wybrać. Nie jest to dziwne, skoro moda na tego rodzaju schody po prostu nie mija.

Nie warto oczywiście na ślepo jej ulegać, gdyż to my sami winniśmy czuć się w naszym nowym domu dobrze, a więc to od nas, a nie od panujących trendów, powinno zależeć, czy to schody jesionowe czy też schody dębowe będą gościły w naszych czterech kątach. Z pewnością nie pożałujemy, jeśli z decyzją trochę się wstrzymamy, a to po to, żeby móc jak najlepiej wszystko przemyśleć.

Aby zgłębić informacje na omawiany wątek, to wcześniej poznaj inne dane na to zagadnienie – wszystko przeczytaj tutaj (https://www.stargres.pl/o-firmie/).

Nie ma chyba nic gorszego niż kupowanie drogich elementów pod wpływem ekscytacji czy nagłego przebłysku. Aby być prawdziwie zadowolonym, po prostu usiądźmy na chwilkę z filiżanką kawy w dłoni i pomyślmy o tym, jakie schody drewniane pasują nam najbardziej i jaki naprawdę dom chcemy stworzyć (zobacz co znalazłem o o schodach drewnianych).

Być może okaże się, że kierujemy się zwykłą prostotą i że to minimalizm będzie królował w naszych wnętrzach. Warto sobie uzmysłowić, że wsłuchując się w swoją intuicję można stworzyć naprawdę oryginalne wnętrza. Nasz dom ma być odbiciem naszych marzeń, stąd też nie warto ślepo podążać za modą, będącą zazwyczaj krótkotrwałym trendem na dany sezon. Rzecz jasna warto wzorować się na różnych pomysłach i wiedzieć, jak np.

Opisywany temat jest dla Ciebie zajmujący? To przekonaj się, że pozostałe witryny też posiadają podobne dane, które wciągną Cię totalnie.

schody jesionowe czy z kolei schody dębowe wykorzystuje się w skandynawskim czy francuskim stylu. Niemniej pamiętajmy, że kopiowanie gotowych wzorców nie zawsze sprawdzi się i w naszym przypadku – tutaj o schodach jesionowych.

schody drewniane

Autor: Gareth Jones
Źródło: http://www.flickr.com
Bądźmy kreatorami domowych przestrzeni na tyle, na ile potrafimy. Być może świetnym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na własnoręczne zrobienie schodów, które powalałaby swoją oryginalnością? Zastanów się nad tym! pomocne wskazówki – schody dęboweNa pewno nie pożałujemy też współpracy z obeznanym stolarzem, który podpowie nam, jakie rozwiązania warto brać pod uwagę, jakie drewno wybrać i jak zabrać się do prawdziwie twórczej pracy. Nie bądźmy sceptykami i po prostu dajmy się ponieść wyobraźni, a nasz dom zachwyci nie tylko odwiedzających nas gości, ale także nas samych i to nie jeden raz.

Przekonajmy się sami i nie pozwalajmy sobie na nudne wystroje wnętrz..
Kategoria: Bez kategorii