Miejsce dla małej królewny

przez | 4 sierpnia 2022
Kiedy przyszli rodzice wiedzą już, że oczekują dziewczynki, tatusiowie wręcz skaczą ze szczęścia. Od dawna marzyli o słodkiej królewnie, którą zamierzają rozpieszczać do rozpuku i dla której staną się najważniejszym autorytetem.

lalka barbie

Źródło: http://www.sxc.hu/
Na pewno jeszcze podczas ostatnich miesięcy mieliśmy gotowe plany względem pokoju dla córki. A kiedy jesteśmy już pewni płci naszego dzidziusia i dowiadujemy się, że czekamy na dziewczynkę, można w końcu przystąpić do koniecznych prac. W wielu magazynach wnętrzarskich odnajdziemy wzory pokoików dla maluszków, a pośród nich własnie dla dziewczynek. Pomysłów na jego aranżację jest bardzo dużo.

Miałbyś ochotę poczytać więcej na ten temat – na pewno spodoba Ci się bieżąca wiadomość (https://www.sanex-lowce.pl/), którą stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie. Po więcej informacji wejdź w link.

Kiedyś królowało przeświadczenie, że jeżeli to córeczka, to pokoik koniecznie musi być pomalowany na różowo. Jest kolor który kojarzymy z dziewczynkami przez lalkę Barbie. Ale przecież jest tyle innych cudownych kolorów! Na szczęście, co raz częściej odchodzi się od tej zasady i pokoje dla naszych córek mienią się wszystkimi kolorami tęczy. Na pewno nie powinniśmy stosować ciemnych odcieni. Znowu powraca do użytku szlachetna biel. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ wtedy możemy zaszaleć z elementami dekoracji.

Jeżeli chodzi o meble, to najkorzystniej wyglądają oczywiście te z drewna, ale to nie znaczy, że inny surowiec nie jest dobry. Ważne jest to, aby mebelki posiadały potrzebne atesty. Kluczowym elementem jest, oczywiście, łóżko. W początkowych miesiącach swojego życia, to właśnie tu nasza córeczka będzie spędzała mnóstwo czasu. Musi zatem posiadać porządny materac. Zwróćmy również uwagę na to, z jakiej tkaniny jest wykonana poduszka. Nie dopuśćmy, aby podrażniła delikatną skórę dzidziusia albo spowodowała alergię.

Kiedy nasza córa podrośnie, możemy wyposażyć pokoik w kolejne przedmioty. Niejedna mała damulka bez wątpienia uraduje się z toaletki, np. kupionej na , przed którą będzie spędzała całe godziny, przygotowując się na królewski bal. Możemy także zakupić małe kuchenki, czy też mini- kasę sklepową- w zależności od zainteresowań naszej królewny. Tego typu zabawki są doskonałe dla rozwoju naszej pociechy.