W jaki sposób efektownieprzyozdobić mieszkanie za pomocą zegara?

przez | 6 września 2022
Dobrze odmierzają godziny, a przy tym wspaniale mogą się prezentować. Zegary, przecież o nich mowa, są ciekawym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy planują drobne zmiany lub mały remont.

oryginalne dodatki

Autor: Tasos Kostopoulos
Źródło: http://www.flickr.com
Stonowana elegancja czy krzykliwa ekstrawagancja? Wybór jest zależny jedynie od naszej wyobraźni.

Jeśli musisz skontrolować prawdziwość informacji zawartych tej publikacji, to kliknij tutaj oraz zweryfikuj info u źródła a zdobędziesz stuprocentową pewność w tej kwestii.

Designerskie zegary, jeśli odpowiednio je dopasujemy, staną się niezwykłym uzupełnieniem każdego wnętrza. W zależności od tego, czy pragniemy zawiesić albo postawić zegar w kuchni, salonie, sypialni czy innym pomieszczeniu bez problemu odnajdziemy coś wyjątkowego dla siebie. Ten mały akcent sprawi, że pokój będzie zupełnie odmieniony. Często, aby osiągnąć zamierzony rezultat, nie musimy ponosić ogromnych kosztów. To gustowne detale kreują nastrój. Dlatego należy na spokojnie zastanowić się co to ma być. „Czas to pieniądz”, tak mówi stare porzekadło. Można by pokusić się o stwierdzenie, że czas to także… elegancka ozdoba. Zwłaszcza, jeżeli są to designerskie zegary – do wnętrza.

Pierwszym krokiem do mądrego wyboru jest analiza aranżacji wnętrza. Jeżeli nasz pokój ma być urządzony w designerskim stylu, nie decydujmy się na rodzaje stylizowane na styl retro. Jeśli zaś nasze wnętrza cechują się elementami klasycznej elegancji, wtedy darujmy sobie krzykliwe rodzaje ozdób. Nie zapominajmy przy tym, iż istotna jest analiza pod kątem kolorów. Mimo tego, że kontrasty są modne uzyskanie efektu choinki nie wyjdzie nam na dobre. W swoim domu powinniśmy przede wszystkim czuć się dobrze, więc dostosujmy styl mądrze.

Dzięki temu stworzymy indywidualny styl, jaki podkreśli naszą osobowość. Poduszki, świeczki, ramki na zdjęcia, figurki czy różnobarwne wazony powoli odchodzą w niepamięć. Chociaż są urocze, nie możemy powiedzieć, że odgrywają ważną rolę, którą musi być funkcjonalność. Po co trzymać w mieszkaniu sprzęty, zbierające tylko drobnoustroje? Designerskie zegary to idealnie połączenie estetyki z funkcjonalnością. Dokładnie odmierzają czas oraz dodają pomieszczeniom urokliwego charakteru. Ich niebanalny design będzie zachwycał nie tylko nas, lecz również naszych gości, czyli bliskich, znajomych, rodzinę, przyjaciół. Jeśli kusi nas myśl o spektakularnych zmianach, zastanówmy się nad tą inwestycją. Na pewno będziemy kontenci z bardzo dobrze podjętej decyzji!