Zabytkowe szafy z magicznie piszczącymi drzwiami przechodzą do przeszłości.

przez | 7 marca 2022
Nie każdy ma mieszkanie , w którym jest w stanie urządzić wydzieloną szafę na ubranie, ale jeśli jest ku temu sposobność, przewinieniem byłoby nie skorzystać. Wymarzona przez kobiety, garderoba powinna być na swój sposób praktyczna i mieć zasadniczy priorytet – radować wzrok, gdy rzeczy są poukładane, jak również umożliwić łatwy do nich dostęp.

garderoba

Źródło: foter.com

Wiekowa, nawet mogąca pomieścić wiele rzeczy szafa czy stojące wieszaki są dekoracyjne, ale niefunkcjonalne. Z garderobą będzie identycznie, jeżeli ją bez sensu zaprojektujemy. Bez względu na to, jak luksusowa będzie garderoba, podstawowa reguła jest praktykowana zawsze – organizowanie garderoby należy sensownie zaplanować.

Wnętrze nowoczesnych szaf jest coraz bardziej wyrafinowane. W ofercie znajdziemy pudła, futerały, szuflady z przegródkami na paski, wieszaki na apaszki, głębokie szuflady na worki, pozwalające zachować ład. Według najnowszych trendów mody garderoby, mają delikatne, ażurowe konstrukcje. Dzięki temu, że skonstruowane są z niewielkich modułów, z alternatywami pozwalającymi regulować wysokość półek, szuflad, wieszaków. O tym, jak ważny w szafie jest każdy drobiazg, świadczy np. półka na obuwie. Wystarczy, że jest przechylona pod odpowiednim kątem, a od razu jest do niej lepszy dostęp . Obuwie ustawione na takiej półce ładnej wyglądają – na buty.

Przegródki w szufladach pomogą zachować w porządku skarpetki, bieliznę i inne drobne części odzieży. Półki na ciuchy są także ważne. Półki na ubrania muszą być raczej nie za głębokie, aby nie trzymać rzeczy w dwóch rzędach. Muszą być umiejscowione na takiej wysokości, która nie wymaga niepotrzebnych ruchów . Więcej na temat: sprawdź.

Ten odnośnik do serwisu zabawki z chin hurt kieruje do bardzo ciekawej witryny, która zawiera równie intrygujące informacje na omawiany temat.

gerderoba

Autor: KOMANDOR
Źródło: KOMANDOR

W górnej części zabudowy warto zostawić więcej miejsca. Wtedy bez trudu zmieszczą się tam na podróżne walizy. Przy dobrym projekcie na pewno zobaczymy różnicę w obsłudze garderoby. Szybko można się przekonać, że porządek poprawia jakość użytkowania, zwłaszcza gdy jesteśmy spóźnieni na ważne spotkanie.