Ściana jak marzenie

przez | 6 października 2022
Trzy ściany neutralne, czwarta na pierwszym planie – wyłożona designerską tapetą, udekorowana modnymi naklejkami lub pomalowana żywym kolorem. Oto pomysł na wnętrze efektowne i pełne wdzięku.

naklejki na ścianę

Autor: Pixers.pl
Źródło: Pixers.pl
Parę dni temu zaszłam do sklepu z farbami. W kolejce pewna para dobierała kolory do mieszkania. Podłogi mamy w wenge, do tego pomarańczową kanapę w salonie – powiedziała klientka. Negocjacje z partnerem trwały parę minut. Po czym wybór padł na pomarańcz. zerkając na ilość puszek, mieszkanie na pewno w całości przeobraziło się w pustynię. A może warto było zaszaleć z czerwienią, przynajmniej gdzieś w pobliżu kanapy? Taki dodatek podkreśliłby urok wnętrza.

Aby przeczytać następny frapujący atrakcyjny news na wybrany temat, kliknij w poniższy link — tam będzie więcej ciekawostek.

Zupełnie tak samo jak czerwone szpilki małą czarną.

Najszybszą metodą na odświeżenie salonu na wiosnę są naklejki dekoracyjne na ścianę. Niewielkim nakładem sił, w zaledwie kilka minut sprawimy, że ściany, które wcześniej były ”bezbarwne” i nie zwracały na siebie uwagi staną się główną ozdobą wnętrza. Korzystając z dostępnych gotowych wzorów, bez pomocy dekoratorów osiągniemy efekt, który nas zachwyci. Naklejki do salonu po prostu przyklejamy na ścianę i voilà. Rezultat naszych dekoratorskich zapędów robi wrażenie! Zakupmy oryginalny wzór, wzbogaćmy ścianę ulubioną sentencją, pozwólmy by odżyła na nowo dzięki kwiecistym akcentom!Naklejki to też dobry pomysł, aby ozdobić pokój najmłodszych. Naklejki dla dzieci przemienią nudny pokój w kolorową, wyśnioną krainę – tutaj naklejki na ścianę dla dzieci.

dekoracyjne naklejki

Autor: www.przyklejka.pro
Źródło: www.przyklejka.pro

W sprzedaży znajdziemy również mnóstwo ultranowoczesnych fototapet, które tak długo niewidziane właśnie pojawiły się „na salonach” w lepszym wydaniu. To prawdziwe perełki, potrafiące zaskoczyć niejednego z nas. Oprócz zapierających dech w piersiach obrazów zachwycą nas innowacyjnymi materiałami i technikami druku.Przeszkolony salon z oknami wychodzącymi na południe nie jest już przeszkodą, z całą pewnością kolory wprawiały nas w dobry nastrój przez długi czas.

Jeżeli nie możemy się zdecydować na energetyczny kolor w salonie, szukajmy inspiracji w sieci, kupujmy gazety wnętrzarskie. Może zakochamy się w szalonych połączeniach, jak amarant z fioletem? Na sto procent znajdziemy coś dla siebie.