Sprawdzone płytki ceramiczne

przez | 22 listopada 2022
Płytki ceramiczne rewelacyjnie pasują do dużej liczby pokojów w czterech kątach. Najlepiej naturalnie sprawdzają się w łazience. Cechują się sporą wytrzymałością na wodę i ścieranie, więc okażą się fantastyczną podłogą w łazience. Nabywając płytki ceramiczne musisz zwrócić szczególną uwagę na parę kluczowych elementów.

Primo, płytki odznaczają się różnoraką klasą produkcji. Im wyższa klasyfikacja, tym większa pewność, że każda płytka z zestawu będzie wyprodukowana identycznie. Po drugie, tego gatunku towary mają odmienne stopnie wytrzymałości na ścieranie. Pewne modele można przeznaczyć np. jedynie do chodzenia po nich w kapciach, inne wytrzymują nawet zamaszyste kroki w glanach. Tertio, płytki wykazują różną absorpcje. Im więcej H2O wchłaniają, tym znaczniejsze ryzyko, że w czasie raptownych zmian klimatycznych płytki pękną. I kończąc temat, przed zakupem sprawdź, czy płytki nie są nazbyt śliskie – upadek to nic przyjemnego, a zazwyczaj wypadki występują właśnie łazience

aranżacja łazienki

Autor: Sanitec KOŁO
Źródło: http://echopr.pl/PRASA/seria_quattro_marki_kolo.jpg

Wszystko to powinieneś mieć na uwadze przed zamówieniem płytek ceramicznych. Przyjrzyjmy się teraz głównym producentom płytek na rynku krajowym. Warta rekomendacji jest Porcelanosa, słynna firma z półwyspu iberyjskiego, produkująca znakomite i wytrzymałe wykładziny łazienkowe. Więcej ofert: .

Wśród naszych fabrykantów trzeba wyróżnić firmę z Kopanin – Ceramika Gres. Wytwórnia ta otrzymała sporo cennych laurów, takich jak „Złoty Produkt” czy „Produkt Przyjazny Architekturze”, co gwarantuje, że produkty należą do najwyższej półki. Płytki ceramiczne firmy Ceramika Gres (gres na taras) odznaczają się dużą niewrażliwością na niszczenie i zmiany temperatur. Te znakomite wyniki producent zawdzięcza prowadzeniu własnego laboratorium eksperymentalnego, opracowującego efektywne techniki wytwórcze. Sprawdź więcej: polecane grzejniki łazienkowe.

Stegu to producent płytek słynny na całym globie. Świadczy o tym obecność wytworów tego przedsiębiorstwa w większości globalnych sieci handlowych. Firma może pochwalić się wieloma elegancko zaprojektowanymi wnętrzami, między innymi na statku pasażerskim i w luksusowych hotelach.