Aby zyskać dodatkowe miejsce w sypialni czy w salonie, możemy postawić na sosnowe półki na przeróżne przedmioty

przez | 2 grudnia 2022
Każdy, kto mebluje mieszkanie, powinien przemyśleć sprawę dobrego ustawiania swych rzeczy, aby nie zagracały one przestrzeni.
W obecnych czasach nabycie mieszkania to szalenie droga sprawa.

motyw

Autor: Linda N.
Źródło: http://www.flickr.com

Jest to związane z wydaniem wszystkich oszczędności na tzw. wkład własny oraz wieloletnim kredytem wziętym w banku. Dlatego mieszkania coraz częściej są dość małe i należy wykazać się kreatywnością, by stały się one funkcjonalne i by pomieściły wszelkie rzeczy całej naszej rodziny. Zatem powinniśmy przemyśleć sprawę półek w pokojach oraz nawet w kuchni. Pewnie nie będą one zabierać wizualnie nazbyt wiele miejsca, przez co pomieszczenie nie „zmniejszy nam się w oczach”. Dodatkowo będziemy mieli możliwość, by poustawiać na nich dużo rzeczy. Smyki z pewnością wykorzystają je na swe zabawki oraz książeczki, w kuchni możemy na nich ułożyć kubki i filiżanki do kawy, a w pokoju dziennym zdjęcia oraz książki. Tak zorganizowana przestrzeń będzie wyglądać doprawdy ładnie. Najlepszym pomysłem są półki sosnowe. To piękne i jasne drewno pasuje do wszystkich wnętrz oraz prawie każdego designu. Rewelacyjnie będzie prezentować się przy tradycyjnym wystroju wnętrz, ale także przy dość współczesnym, gdzie dominować będzie metal lub szkło. Sosna jest wdzięcznym drzewem. Jest giętka, zatem szybko robi się z niej meble.

Dodatkowo rośnie u nas, zatem nie trzeba jej przywozić przykładowo z dalekiej Afryki. To sprawia, że jako materiał jest wszędzie dostępna i tania. To też spory plus.