Jeśli posiadamy niewielkie mieszkanie lub sypialnię, to kluczowe wydaje się być całkowite spożytkowanie każdej przestrzeni

przez | 25 lutego 2022
W dzisiejszych czasach w sklepach meblowych z reguły możemy wyszukać fantastyczne rozwiązania do niedużych mieszkań.

Klasyka w nowoczesnym wydaniu

Autor: IMS GROUP
Źródło: IMS GROUP
szuflada pod łóżko

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Nie każdego stać na to, aby mieć przestronny apartament z dużymi sypialniami. Niektórzy są uradowani, kiedy uda im się zdobyć fundusze na dwupokojowe mieszkanie. To przecież ich wspaniały dom. Jednak na niewielkiej przestrzeni i tak powinno się zmieścić dużo przedmiotów, które należą do całej rodziny.

Chciałbym zaprosić Cię na autorskie www (http://lampydodomu.pl/). To świeża witryna, która ma wiele dobrych artykułów. Fantastycznie będzie też, jeżeli napiszesz opinię.

Czasami jest tak, że szafa jest zbyt mała, gdy rodzą się smyki. Mają one przecież ogromną ilość ubranek oraz zabawek. Z tego powodu, kiedy nasz maluch wyrośnie z łóżeczka i będziemy mieli plan, by mu kupić łóżko z prawdziwego zdarzenia, to powinniśmy przemyśleć kwestię pustej przestrzeni, która znajdować będzie się pod meblem. Łóżka zajmują przecież dosyć sporo miejsca. Z tego powodu szuflada pod łóżko jest fantastycznym rozwiązaniem. Zapewni nam to sporo ekstra miejsca do przechowywania naszych rzeczy. Jeżeli kupimy kilka szuflad, to w jednej można trzymać przykładowo pościel, w drugiej ciuchy, a w ostatniej choćby klocki. Oczywiście najlepiej byłoby, gdyby szuflada była wykonana z tego samego drewna, co łóżko. Wówczas nie będzie zbytnio rzucać się w oczy. Musi również mieć przykręcone kółka, aby bez trudności można było ją wysunąć spod łóżka i wsunąć z powrotem.

Rzecz jasna, to co najważniejsze — musi być co do milimetra dopasowana do przestrzeni pod łóżkiem. Nie powinna być za mała ani za duża.
Szuflada pod łóżkiem może dać dużo dodatkowej przestrzeni na nasze rzeczy.