Co musi zagwarantować swoim interesantom dobry deweloper po zakupie wymarzonego budynku?

przez | 2 listopada 2022
Kiedy decydujemy się na zakup nowego mieszkania trzeba wybrać przede wszystkim dobrego dewelopera. Należy na początku sprawdzić jak przedsiębiorca realizuje postanowienia ustawy deweloperskiej oraz czy dopomaga interesantom z formalnościami, które związane są z kredytowaniem.

drzwi do domu

Autor: Paul Flint & Company
Źródło: http://www.flickr.com
Trzeba również sprawdzić co może on zaproponować klientom poza samym mieszkaniem.
Kiedy wybierzemy mieszkanie, to zanim odbierzemy klucze jest to bardzo długa droga. Z tego powodu trzeba uzbroić się w cierpliwość oraz przeanalizować pieczołowicie propozycje, które ma dany deweloper.http://www.stargres.pl/katalog/pl/produkty/plytki-na-podjazd-gresowe-zewnetrzne płytki gresowe zewnętrzne, płytki gresowe mrozoodporne, gres na zewnątrz, płytki gresowe na zewnątrz, płytki na podjazdMoże się okazać tak, że u jednego inwestora jakieś wyjście jest w standardzie, a u innego jest to w sferze niezwykle odległych planów. Prawidłowo jest spytać developera co nasze wyśnione lokum ma wliczone w cenę, a za jakie rozwiązania należy będzie dopłacić. Jeżeli sprawdzamy developera musimy wziąć pod uwagę to, w jaki sposób dopomaga swoim klientom w staraniach o hipoteczny kredyt. Tego typu relacja nie powinna się ograniczać tylko do przekazania bankom wszystkich dokumentów inwestycyjnych. Deweloper musi swym interesantom udostępnić także spis banków i doradców kredytowych. Dzięki temu, że deweloper ma podpisane umowy z konkretnymi bankami, Klienci mogą otrzymać korzystniejsze warunki kredytowania.
Istotną sprawą przy wyborze dewelopera jest także taka sprawa, czy dany deweloper dba o swojego mieszkańca także po kupnie mieszkania. Kupno mieszkania jest to przeważnie niezwykle znaczny nakład pieniężny, który zazwyczaj finansowany jest przez kredyt, który wzięty jest na 20-30 lat. Rata miesięczna jest dla każdego dużym obciążeniem i dlatego całościowe wyposażenie domu odkładane jest na późniejszy plan.

Program rabatowy, który proponowany jest przez deweloperów swym mieszkańcom, daje możliwość kupna sprzętu AGD oraz RTV a także mebli, paneli podłogowych czy oferuje usługi wykończeniowe w niezwykle korzystnych cenach.