W wielu zakładach czy innych ośrodkach pracy jest zapotrzebowanie na kurtyny, by oddzielić niektóre przestrzenie

przez | 15 lutego 2022
W różnych miejscach wytwórczych niełatwo jest wyobrazić sobie, aby zawsze instalować drzwi. Toteż wybiera się inne, często lepsze rozwiązania.
Zapewne nawet nie zauważamy takich niuansów, ale nie zawsze w przeróżnych pomieszczeniach mamy zainstalowane drzwi.

kurtyny paskowe

Autor: Comrade King
Źródło: http://www.flickr.com
Nieraz są one nawet niewskazane, ponieważ bardziej zawadzają. Wtedy wybiera się prędzej kurtyny paskowe. Są one rewelacyjnym rozwiązaniem dla takich przestrzeni jak fabryki, myjnie czy zakłady pracy (piekarnie, ubojnie). Przesłony z PCV są wyśmienitym wyjściem również dlatego, że wygodnie się je czyści oraz są bardzo higieniczne. Jest potrzebny jedynie zwyczajny płyn dezynfekujący oraz woda. Jeżeli zamówimy przeźroczyste paski, wtedy ułatwi to też przemieszczanie się ludzi. Będziemy widzieć, jeżeli inna osoba będzie nadchodził z przeciwnej strony. Tym bardziej będzie to potrzebne, jeśli dla przykładu na wielkich halach mamy wózki widłowe. Ustrzeżemy się wtedy przed nieoczekiwanymi wypadków. Ważne jest, aby decydować się na paski posiadające okucia. Poza tym możemy wybrać wysokość oraz długość pasków zależnie od naszych potrzeb. Zwykle kupuje się kurtyny do samodzielnego montażu. Montaż jest dość prosty. Jeśli jednak nie chcemy tracić na to czasu, to możemy wynająć ekipę, która sprawnie zamontuje je za nas.

Co równie istotne — poszczególne paski mamy możliwość w razie potrzeby kupić pojedynczo.

Nie poddawaj się! Zachęcamy Cię, kontynuuj czytanie (https://kesbet.pl/produkty/stoly-betonowe/) zajmujących tekstów. Może Ci teraz pomożemy? Namawiamy zatem do naszej następnej witryny.

Ich dołożenie do istniejącej kurtyny także nie powinno zająć zbyt wiele czasu. Należy pamiętać, że do samej kurtyny potrzebujemy także akcesoriów.