Jakiego rodzaju obrazy wybierać do salonu lub jadalni?

przez | 24 lutego 2022
Dzisiaj do kupienia mamy bardzo dużo dodatków, jakie mogą całkiem odmienić prezencję salonu czy sypialni.
Zanim zaczniemy oglądać obrazy w marketach, powinniśmy upewnić się, że jest puste stanowisko na ścianie.

Obraz powieszony nad sofą, tworzy z nim harmonijną kompozycję Twojej strefy, która jest przeznaczona dla odpoczynku. Obraz nad komodą łączy się doskonale z wszystkimi figurkami czy ramkami do zdjęć. Jeżeli mamy obraz zawieszony nad stołem, z pewnością będzie przyciągał oczy w czasie obiadu. Należy zdecydowanie stronić od wieszania obrazów nad telewizorem czy urządzeniami elektrycznymi w kuchni, która złączona jest z dziennym pokojem. Tego typu obraz nad telewizorem może odwracać Twoją uwagę od oglądanego programu, a w czasie gotowania od robionych właśnie dań. Jeśli mamy już upatrzone miejsce na widok w salonie, powinnaś dobrać rozmiar obrazu. Jeżeli nad sofą masz sporo wolnej przestrzeni, ale nie chciałabyś wieszać dużego obrazu, to mogłabyś zawiesić kilka małych obrazków. Jeśli chciałabyś uświetnić kompozycję złożoną z mniejszych obrazków, dwa z nich zastąp lusterkami.
Promocja

Autor: Jocelyn Kinghorn
Źródło: http://www.flickr.com
W następnej kolejności trzeba wybrać ramę obrazu. Powinna zostać ona dopasowana przede wszystkim do Twych upodobań oraz gustów. Trzeba również pamiętać, żeby wszystkie widoki posiadały takie same ramy. Zrobione powinny być z tego samego surowca oraz mieć taki sam odcień.

Po znacznie więcej informacji serdecznie zapraszam na (http://www.wphw.pl/actona) stronę www. Nie wahaj się – poszerz swoją wiedzę na tentemat omówiony w tekście.

Jeżeli nie podobają Ci się ramy drewniane ani metalowe lub wykonane z czarnego plastiku, możesz wybrać widok malowany na płótnie, następnie naciągnięty na malarskie krosno. Żeby widoki doskonale komponowały się z aranżacją salonu, wybierz obraz z widokiem, jaki tematyką łączyć będzie się ze stylem salonu.

W klasycznym salonie znakomicie będzie się sprawdzał obraz obrazujący kwiatowe aranżacje i widoki górskie. W pokoju nowoczesnym znakomicie sprawdzą się obrazy z architekturą dużych aglomeracji.