Jak produkowane są świeczki Yankee Candle i jakiego rodzaju mają zapachy?

przez | 10 lutego 2022
Yankee Candle jest to marka amerykańska z bardzo długą tradycją, która wytwarza rocznie przeszło dwieście mln rozmaitych zapachowych świec. Marka ma ogromną rzeszę wielbicieli na całym świecie.
Firma słynie nie jedynie z doskonałej jakości zapachów, które długi czas utrzymują się w powietrzu oraz charakterystycznych słojów szklanych.

dekoracje

Autor: www.baby-shower.pl
W spółce są zatrudnieni najznakomitsi perfumiarze, którzy tworzą mnóstwo nut zapachowych, a one są później testowane surowo przez fachowców. świeczki produkowane są z wysokiej klasy naturalnych oraz nietoksycznych substancji, a eteryczne olejki są czystym wyciągiem roślinnym. Obecnie Yankee Candle ma przeszło 150 rozmaitych zapachów. Począwszy od zapachu świeżego prania poprzez palone drewno na owocowym martini kończąc. Każda osoba znajdzie zapach dla siebie. Jeśli więc ciekawią Cię zapachowe świeczki Yankee Candle duży słoik będzie dla Ciebie znakomitym rozwiązaniem.
Poza podstawowymi zapachami, 4 razy do roku firma wypuszcza sezonowe bądź limitowane zapachy, jakie pojawiają się na chwilę i zaraz znikają.

Jeśli opisywany materiał okazał się dla Ciebie ciekawy, nie zwlekaj i zobacz szczegóły tutaj armatura sanitarna opole – poznasz jeszcze bardziej szczegółowe informacje.

Ciekawostką jest fakt, że stare świece Yankee Candle często są kupowane przez kolekcjonerów za ogromne pieniądze. Świece wytwarzane są z wysokiej klasy nietoksycznych oraz naturalnych substancji i tworzyw. Knot świecy jest w stu procentach bawełniany i nie ma szkodliwego ołowiu. Eteryczne olejki to naturalny wyciąg roślinny, który poddawany jest rygorystycznym normom laboratoryjnym. Parafinowy wosk jest wysoko rafinowany a oznacza to, że jest on nietoksyczny i nie ma nieczystości. Pomimo, że barwniki są syntetyczne, to są one najwyższej jakości.

Wosk oraz knot umieszczone są w charakterystycznych słojach z wytrzymałego na ciepło szkła. Każdy knot prostowany jest manualnie podczas produkcji. Dzięki temu świeca pali się równo.