W jaki sposób można dobrać sobie właściwy kamień na amulet?

przez | 1 czerwca 2022
Kamienie i kryształy były stosowane jako talizmany lub amulety od tysięcy lat. Sądzi się, że ludzie nosili kolczyki i łańcuszki, nim jeszcze zaczęli nosić ubrania.
Aktualnie najlepszy kamień lub kryształ do codziennego użytku to taki, który jest w stanie do Ciebie „przemówić”.

Mógłby zostać przez Ciebie przykładowo znaleziony, zakupiony lub otrzymany w prezencie. Może spodobał Ci się jego kształt, odcień, rozmiar albo tekstura.

Chcemy Cię zaprosić do równie interesujących wpisów, które stworzyliśmy dla Ciebie z pasją. Zatem kliknij stronę ogrodzenia betonowe warszawa i okolice i przeglądaj to, na co masz chęć.

Mógłbyś go dobrać według swego znaku zodiaku. Jeśli masz przeczucie, że jest to odpowiedni kamień dla Ciebie, to powinnaś go kupić. Doskonałą metodą na to, aby wybrać właściwy kamień jest psychometria – należy trzymać go w lekko zaciśniętej ręce lub pomiędzy złączonymi dłońmi. Następnie trzeba wsłuchać się w swe odczucia, które do Ciebie dochodzą. Co poniektóre kamienie są w stanie wzbudzić poczucie spokoju oraz komfortu, odmienne z kolei mogą wywołać agresję oraz złość.

kamień

Autor: Davis Staedtler
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele kamieni zdaje się być pełne radości i zabawy, przy czym od co poniektórych można nawet czuć poczucie przygnębienia. Wybierając dla siebie kamień na talizman należy kierować się swoimi wymogami. Funkcjonuje wiele innych metod na celne dobieranie właściwego kamienia. Dla przykładu można by dobrać go wg daty swego urodzenia. Trzeba przeliczyć sumę, która powstała z dodania cyfr daty urodzenia oraz zredukować ją do pojedynczej cyfry. Wyjątkiem są liczby 11 oraz 22, które trzeba odczytywać jak „mistrzowskie”. Przykładowo osoba urodzona dnia 9 grudnia 1946 roku: 12 + 9 plus 1946 równa się 1967. 1967 to 1 plus 9 + 6 plus 7, zatem 23.

Następnie należy dodać 2 oraz 3, co da nam cyfrę 5. I w tej chwili cyfra 1 oznacza kolor czerwony, dwa pomarańczowy, trzy – żółty, 4 zielony, pięć – niebieski, sześć indygo, 7 fioletowy, 8 – różowy, 9 przezroczysty, 11 srebrny oraz 22 złoty.