Miejsce dla młodej dziewczynkiksiężniczki

przez | 17 września 2022
Gdy przyszli rodzice dowiadują się, że czekają na dziewczynkę, tatusiowie nie posiadają się z radości. Od dawna marzyli o słodkiej księżniczce, którą mogą rozpieszczać do granic wytrzymałości i dla której będą najważniejszym autorytetem.

lalka barbie

Źródło: http://www.sxc.hu/
Z pewnością jeszcze w czasie ciąży mieliśmy gotowe plany co do pokoju dla córki. A kiedy stajemy się już pewni płci naszego maleństwa i wiemy, że będziemy mieć dziewczynkę, można nareszcie przystąpić do niezbędnych prac. W wielu magazynach wnętrzarskich znajdziemy przykładowe pokoiki dla maluszków, a wśród nich też dla małych księżniczek. Pomysłów na jego aranżację jest bardzo dużo. Kiedyś królowało przekonanie, że jeśli to córeczka, to pokoik obowiązkowo musi zostać pomalowany na różowo. Jest odcień kojarzony głównie z dziewczynkami przez lalkę Barbie. Ale przecież istnieje tak wiele innych bajkowych kolorów! Na szczęście, co raz częściej rezygnuje się z tej reguły i pokoje dla naszych córek mienią się wszelkimi kolorami tęczy. Na pewno nie należy wybierać ciemnych odcieni. Znów wraca do mody uniwersalna biel. Jest to idealne wyjście, gdyż wówczas jesteśmy w stanie zaszaleć z dodatkami.

Jeśli chodzi o meble, to najkorzystniej prezentują się oczywiście drewniane, ale to nie znaczy, że inny materiał nie jest dobry. Najważniejsze, by mebelki posiadały wymagane atesty. Kluczowym elementem jest, rzecz jasna, łóżeczko.

Czujesz niedosyt? Pragniesz dużo postów na podobny temat? Dla nas to wyśmienita informacja. Zatem kliknij w poniższy link i gotowe.

W początkowych miesiącach swego życia, to właśnie tu nasza gwiazdka będzie spędzała najwięcej czasu. Musi zatem mieć wygodny materac. Weźmy pod uwagę również to, z jakiej tkaniny jest zrobiona kołderka. Nie możemy pozwolić, aby podrażniła delikatną skórę dzidziusia albo spowodowała alergię.

Kiedy nasza córcia urośnie, możemy wzbogacić pokoik o nowe elementy. Każda młoda damulka bez wątpienia ucieszy się z toaletki, przed którą będzie spędzała całe godziny, strojąc się na wielki bal. Możemy też kupić małe zestawy kuchenne, czy też mini- kasę sklepową- to zależy od zainteresowań naszej księżniczki. Takie zabawki są bardzo dobre dla rozwoju naszej pociechy.