Nowoczesne domy, nowoczesne marzenia

przez | 15 października 2022
Duża konkurencja, zastój na rynku nieruchomości wymaga od deweloperów poszukiwania nowych ekonomicznych rozwiązań.

Już nie tylko obniżają koszty, które w porównaniu do początkowych potrafią różnić się nawet o kilkanaście procent na jednym m2, ale również ścigają się w zaspokojeniu gustów klientów.

Budowa domu

Autor: Freddy

Ludzie znacząco odchodzą od kupowania mieszkań w wielopiętrowych budynkach, gdzie na ogromnych osiedlach nie ma poczucia wspólnoty i preferują położone na wsi domy. Najczęściej jest to droższa inwestycja, ale jej zalety są wartościowe: od posiadania ogródka, w którym można spokojnie zrobić przyjęcie, po swój garaż lub też przestrzeń – tu zwłaszcza uśmiech w kierunku pań – na ogromną szafę na obrania albo i specjalne pomieszczenie, w którym mężczyźni mogą zaprosić kolegów i z dala od swych piękniejszych połówek obejrzeć mecz.

Bardzo często powstają nowoczesne domy, o dużej powierzchni przeznaczone klientom indywidualnym.
Ich asortyment jest faktycznie duży i ten, kto chciałby posiadać swoje cztery kąty na pewno znajdzie coś dla siebie: od praktycznych domów jedno lub wielorodzinnych, przez piętrowe domy ze strychem, po unikatowe projekty wykonywane na zamówienie.

Pragniesz pogłębić swoją wiedzę na temat opisany w tym wpisie? Zatem namawiamy – kliknij w źródło (https://c-l.pl/narzedzia/) i oglądaj następne ciekawe wpisy.

Wystarczy mieć pomysł i pójść z nim do biura nieruchomości lub też zakupić od razu certyfikowany i odpowiadający naszym wymaganiom projekt.

dom nad wodą

Autor: OKNOPLAST-Kraków
Źródło: OKNOPLAST-Kraków

Dla tych, którzy doceniają skomplikowane układy, jedyną w swoim rodzaju zabudowę, nowoczesny design, pojawiają się domy parterowe: kompozycję tradycyjnych surowców budowlanych z wymyślnym charakterem. Architekci jak i deweloperzy coraz chętniej stawiają sobie tego typu wyzwania. Wykonanie takich planów wymaga nie tylko biegłości i wyspecjalizowanych kwalifikacji, ale przede wszystkim umiejętności łączenia wyobraźni ze stroną użytkową takiego przedsięwzięcia. Wielką korzyścią tego typu rozwiązań jest maksymalna przestrzeń użytkowa domu jak i możliwość przeszklenia go dużymi oknami, dzięki czemu wnętrza są przytulne. Spora ilość elementów szklanych zresztą może sprawić, iż wnętrze mieszkania wydaje się niezwykle nowoczesne (tutaj interesujące pomysły na taką aranżację – szybka.pl/szklo-kominkowe.html).

Otrzymane efekty zwykle prześcigają największe pragnienia, dlatego też może korzystniej będzie zainwestować odrobinę pieniędzy i poświęcić czasu, aby dostać autorski parterowy dom ze swoich snów.