Piękniejszy dom, czyli jak znaleźć kupca na dom

przez | 10 września 2022
Przeciętny czas potrzebny na zbycie nieruchomości w Polsce, to co najmniej trzy miesiące. Jak sprzedać mieszkanie w możliwie krótkim czasie? Dzięki niskobudżetowym metodom oferowanym przez Home Staging, nieruchomość zostanie odpowiednio przygotowana i dopasowana pod błyskawiczną sprzedaż.

Jak rozumieć Home Staging?

Mus z limonki   Kolor Roku 2011

Autor: Dulux
Źródło: Dulux

Home Staging opiera się na użyciu technik marketingowych, w połączeniu ze stylizacją wnętrzarską, w celu uatrakcyjnienia oferty handlowej i skróceniu czasu sprzedaży mieszkania. Home Staging obejmuje niskobudżetowe działania kładące nacisk na funkcjonalność, wygląd i lepszy odbiór nieruchomości przez osoby zapoznające się z ofertą.
Odpowiednia stylizacja mieszkania to jednak tylko element Home Stagingu. Nie ma to jednak wiele wspólnego z klasycznie rozumianą architekturą wnętrz. Czytaj pełen artykuł: .

Techniki Home Stagingu działają zarówno na korzyść osób sprzedających jaki i kupujących. Właściciele prezentują estetyczny produkt o najwyższej jakości, a nabywcy wybierają najkorzystniejszą ofertę.

Minimum wysiłku, maksimum korzyści

Okna marki Roto

Autor: Roto Frank
Źródło: www.roto.pl

Powszechnym utrudnieniem jest fakt, że posiadacze nie posiadają odpowiedniej perspektywy, by krytycznym okiem ocenić własne mieszkanie lub dom, gdy podejmują decyzję o zbyciu. Nie orientują się w zakresie bieżących trendów i preferencji nabywców. Oferty drogich domów i mieszkań, do których nie sposób wprowadzić się bez renowacji, mają kłopoty ze znalezieniem odzewu.

Większość oferentów nie zdaje sobie sprawy, że nawet drobne inwestycje w podstawowe remonty i wymianę starych części wyposażenia wystarczają, żeby od razu znaleźć kupca na nieruchomość. Przeczytaj tutaj: .

Prace naprawcze i aranżacyjne będące elementem Home Stagingu, są znakomitym rozwiązaniem dla tych, którzy nie wiedzą jak sprzedać wywóz gruzu łódź oraz w jaki sposób niezwłocznie sprzedać mieszkanie. Zawodowi Home Stagerzy posiadają wiedzę o najnowszych trendach w dziedzinie nieruchomości i doświadczenie w zarządzaniu projektami, przy jednoczesnej optymalizacji kosztów.