Jak najlepiej aranżować mieszkanie w kolorze beżowy – najbardziej oryginalne dodatki w beżowym kolorze

przez | 10 października 2022
Domek w kremowym klimacie ma ściany w kolorze waniliowym. Lokalik w kolorze ecru jest to modne i stylowe wykończenie pomieszczeń. Kojarzy się jednak ze kalorycznymi przekąskami i lodami śmietankowymi, albo waniliowymi, ale…

Pomieszczenie w kolorach ecru jest ostatnimi czasy bardzo popularne. Będzie dość nietrudną, stonowaną aranżację, idealnie nadaje się również do małych mieszkanek – delikatne

stan deweloperski mieszkania

Autor: Eduardo
Źródło: http://www.flickr.com

odcienie dodają objętości, sprawiając, że mieszkanie wydaje się o wiele większe. Prosto do niego również dobrać jakieś inne kolorowe akcenty, gdyż do takiego pomieszczenia pasują w większości kolory – od zieleni, przez czerwienie, aż po granaty. Całość zależne jest od naszych potrzeb – możemy równie dobrze wybrać na jednolitość kolorystyczną. Wtedy planujemy gadżety w waniliowym kolorze. Jeśli chcemy pozostać w klimacie słodyczy i ciasteczek, możemy zakupić w sklepach wiele oryginalnych, niewielkich wstawek w kształcie ciastek, pierniczków czy dużych placków – włącznie z wazami, cukiernicami, filiżankami i innymi przedmiotami z zastawy stołowej. Widziałam też garnki w kształcie muffinek.

Poszukiwania pomysłów do wyposażenia waniliowej przestrzeni rozpoczęłam na moim ulubionym blogu. Znalazłam na nim post w którym jest kilka bardzo ciekawych fotek stylowych, waniliowych pomieszczeń.
Sama kupiłam drobiazgi w kolorach niebieskiego i błękitu.

Czy ta tematyka przyciągnęła Twoją uwagę? Jeśli tak, to oprócz tego poza tym zobacz ofertę frezowanie cnc, która dotyczy omawianej sprawy, więc na pewno także Cię zainteresuje.

Dzięki temu przestrzeń pomieszczenia jest bardzo ciepła i stanowi dla mnie doskonałe miejsce do wypoczynku. Jaka koncepcja będzie u Was – ?