Jakiego rodzaju pomocnicze możliwości może mieć nowoczesna deska sedesowa?

przez | 21 października 2022
Dbałość o higienę to wyjątkowo ważna sprawa, jednak nie dla wszystkich korzystanie ze zwyczajnej łazienki jest tak łatwe. Osoby w podeszłym wieku albo niepełnosprawne mogą w co poniektórych wypadkach posiadać znaczne kłopoty z korzystaniem przykładowo z toalety.

deska bidetowa

Autor: Rosendahl
Źródło: Rosendahl
Na szczęście wytwórcy urządzeń sanitarnych doskonale o tym wiedzą, z tego też powodu w swej palecie produktów mają różnego rodzaju towary, które ułatwiają tego typu ludziom codzienną troskę o zachowanie higieny.
Czy wiesz, że są nowoczesne wersje produktów, których możemy używać do utrzymywania czystości? Dla przykładu taka deska bidetowa mogłaby zostać rozbudowana o swój panel sterowania, za pomocą którego mogłabyś np. regulować nawet temperaturę deski oraz… wody, jaka przemywa Twoje intymne okolice po tym, kiedy już zaspokoisz swoje potrzeby fizjologiczne. Należałoby tutaj dodać, że taka nowoczesna deska bidetowa posiada swój mały bojler o pojemności około 1 litra, zatem całe narzędzie musi być włączone do prądu. W zależności od typu deski, mogłaby ona mieć różne dodatkowe role. Są zatem różne tzw.

Odpowiada Ci ten artykuł? Jeśli masz chęć uzyskać większą ilość informacji, odszukaj www (https://c-l.pl/aceton-techniczny-10-l/), które zawiera nie mniej fascynujące informacje.

programy czyszczenia, jakie różnią się od siebie przykładowo ciśnieniem lecącej ze specjalnej dyszy wody oraz poziomem wysunięcia wspomnianej dyszy. Jest funkcja mycia dla kobiet oraz czyszczenia dla wszystkich ludzi, niezależnie od płci.

umeblowanie

Autor: Barta IV
Źródło: http://www.flickr.com

instalacja takiej deski zajmuje ok. 30 minut i nie nastręcza bardziej rozbudowanego problemu nawet osobom, jakie nie znają się na hydraulice.

Tego typu deska bidetowa posiada oczywiście system wolnego opuszczania, co może zapobiec jakimś hałasom, jednak przy wielu pozostałych jej funkcjach to jedynie tak zwana wisienka na torcie.