Urządzasz łazienkę? Postaw na swój design.

przez | 3 stycznia 2022
Każdy z nas niekiedy organizuje generalny remont domu. Odnawiamy posadzki, tapetujemy ściany, robimy przemeblowanie. Poszczególne pomieszczenie wiąże się z nie małym wyzwaniem.

Jednak miejscem, w którym najłatwiej jest okazać swój styl, jest z pewnością łazienka.
Kiedy decydujemy się odświeżyć ją kompletnie, na pewno dotyczy to również ścian oraz podłóg. W tym przypadku pomocne będą płytki Novabell Źródło. Marka ta, mimo wyłącznie paroletniego stażu w Polsce, zyskała sobie bardzo wiele odbiorów. Nic w tym dziwnego, gdyż znani są oni z interesujących deseni na kafelkach oraz licznych opcji kolorystycznych. W rozróżnieniu od efektu, który pragniemy uzyskać, warto użyć innej tonacji. Jeżeli pragniesz nowoczesnej łazienki, wybierz kolory zimne, zachowawcze – szary, grafit, czerń.

Absorbujący tekst? Jeśli tak uważasz, to zerknij też na podobne witryny (https://www.el-instal.com.pl/kontakt.html) posiadające zbliżone tematy – one bez reszty Cię pochłoną.

Natomiast jeżeli chcesz urządzić to pomieszczenie w przyjemnym, kolonialnym stylu, postaw na płytki Novabell w barwach, brązowych albo beżowych.

płytki novabell

Autor: Candy Polska
Źródło: Candy Polska
Kiedy już położyliśmy kafle wedle własnego uznania, nastał czas na pozostałe wyposażenie łazienki. Jeżeli postawiłeś na nowoczesność, najlepiej sprawdzą się wtedy dodatki ze szkła a także stali. Spotęgują one chłodny nastrój tego pomieszczenia. Natomiast jeśli wolisz styl vintage, twoje wyposażenie łazienki musi składać się ze starodawnych przedmiotów. Wolnostojąca, złocona wanna? Umywalka wbudowana w antyczną komodę, lub może lampiony przy lustrze wykonane z witraży? Ograniczyć może cię jedynie twoja wyobraźnia. Ciekawym dodatkiem, w obydwu nurtach, będą także kwiaty doniczkowe.

akcesoria łazienkowe

Autor: Anderstil
Źródło: Anderstil
Kapitalny remont łazienki to całkiem spore wyzwanie.

Jednak lepiej spojrzeć na to bardziej jak na szansę zamanifestowania własnego stylu poprzez dekorację. Bez względu na to, czy lubisz nowoczesną elegancję lub staroświecki szyk, marka Novabell ma dla ciebie odpowiednie zestawy płytek do łazienki.