Na jakie cechy zwrócić uwagę, kupując płytki ceramiczne do kuchni lub toalety?

przez | 30 listopada 2022
Jaką klasę ścieralności podłogi dobrać? Co producent ma na myśli mówią nasiąkliwość płytek podłogowych? Jakimi cechami się różni płytka terakotowa od gresu? Na te oraz mnóstwo innych pytań natkniemy się remontując lub budując nasz dom.

element

Autor: Kobi Light
Źródło: Kobi Light
podłoga to w opinii wielu najważniejszy element, jaki musimy wykonać w naszym projekcie.

salon

Autor: Modern Gypsum
Źródło: Modern Gypsum
Dobieramy kolor i typ podłogi szczególnie do kuchni i toalety. Dla wielu z nas dobrym wyjściem jest mieć jasne płytki podłogowe Ważny link. Ale nie jesteśmy w stanie płytkom poświęcać wiele czasu na czyszczenie i pielęgnację. Szukamy więc rozwiązania mało brudzącego oraz prostego w utrzymaniu. propozycje na miarę swoich oczekiwań znajdą zarówno fani betonowych, jak i drewnianych podłóg. Ci od drewna mogą wybierać spośród płytek udających rozbielane, stare, przetarte drewno albo płytek-desek z wyraźnie zaznaczoną rzeźbą przypominającą słoje. Ceramiczne podobizny kamieni są znane od dawna i wciąż udoskonalane. Niezwykłość wzoru na płytkach jest nieograniczona, zależy od naszych preferencji. Można cieszyć się znakomitą imitacją trawertynową albo marmurową podłogą. A przy tym nie musieć myśleć o potrzebie ochronienia jej przed plamami.
Płytki gresowe Zobacz kompletną ofertę na tej stronie przypominające drewno lub skałę to oferta przede wszystkim dla zwolenników klasyki. Nie jest ona jednak zarezerwowana dla jedynie starych wnętrz. Tak dobrane płytki mogą także być uzupełnieniem awangardowej stylistyki, która nawiązuje do tradycji. W zimnych, surowych, industrialnych wnętrzach stosowane mogą być płytki imitujące szary beton.

Znajdziemy też coś dla zwolenników bardziej miękkiego minimalizmu, to wielkoformatowe płyty z powierzchnią lśniącą jak tafla wody lub matową, tak jak piasek. Kolejna, subtelniejsza propozycja to płytki z oszczędną grafiką, która układa się w rozmyte pasy.

Czyżby komentarze z www (https://www.kabus.pl/?sh=drazki_drewniane) były aż tak inspirujące, że masz ochotę zostawić własny? Nakłaniamy Cię gorąco. Będzie to dla nas duża radość.

Wybór jak widać jest przeogromny.