Zakup posesji na Osiedlu Górki to bez wątpliwości najlepszy plan

przez | 6 sierpnia 2021
Każdy pragnie posiadać własny dom. Nie jest to nic konfundującego, jednakże wymaga to trochę wysiłku. Jeśli masz zamiar funkcjonować w spokojnej okolicy, jednak niedaleko ogromnego miasta to Osiedle Górki usytuowane 6 km od centrum Opola bez wątpliwości przypadnie Ci do gustu.
Obecnie na obszarze osiedla zlokalizowane są 22 posiadłości, z czego pewne są już kupione, a pewne zarezerwowane.

Tym samym Osiedle Górki – ciągle się zapełnia, zatem należy rozważyć możliwość kupna posiadłości już dziś.

Jeśli masz chęć dowiedzieć się więcej na opisywany temat, wejdź na odsyłacz do www – informacje w tym miejscu zawarte są bardzo interesujące.

Trzeba podkreślić, iż firma zamyśla budowę domów na niektórych działkach, w związku z tym osoby, które nie zamierzają mieć na głowie całego cyrku budowlanego mogą natychmiast zdecydować się na ten zakup. Jeśli zainteresowało nas Osiedle Górki domy na sprzedaż z całą pewnością tam odszukamy. W tym momencie zabudowana jest tylko jedna działka, jednakże możemy zobaczyć jak to mniej więcej się prezentuje. Wiadomym jest, że inwestor na pewno zdecyduje się na pokrewną zabudowę na innych działkach. Musimy oznajmić, że rewelacyjne jest Osiedle Górki cena natomiast jest bardzo przyjemna – . W zasadzie każda działka(zobacz stan deweloperski co obejmuje) będzie o powierzchni od 700 metrów kwadratowych do 965 metrów kwadratowych. Cena za jedną działkę to przeciętnie mniej, aniżeli 100 tysięcy złotych.

design domu

Autor: designmilk
Źródło: http://www.flickr.com
Już dzisiaj razem w rodziną odwiedźcie stronę www tego osiedla, a zobaczycie jak wygląda mapa działek. Będziesz też w stanie obejrzeć zdjęcia, które prezentują obszary na których zlokalizowane są parcele.

Może warto wziąć kredyt już w tym momencie i postawić na budowę domu w tak przepięknym miejscu? – Na pewno będziesz zachwycony zieleniom i wypoczynkiem w tej okolicy.