Fotel biurowy dbał będzie o zdrowie twego kręgosłupa

przez | 9 lipca 2021
Praca. Zabiera ona ludziom, wprawdzie nie wszystkim, właściwie 1/3, jedną trzecią życia. Możemy powiedzieć, że dla ogromnej części społeczeństwa pokój biurowy jest drugim domem.

Lecz nie jest to jak na złość regułą, iż odczuwamy komfort w pracy.

sprzątanie

Autor: Emil .
Źródło: http://www.flickr.com
Także dla tych, którzy nie przebywają tyle czasu w pracy istotny jest komfort. Z jakiego powodu? Pracownik wypoczęty pracuje dużo skuteczniej, czyli, że w ciągu ośmiu godzin pracy wykona więcej zadań. Każdemu pracodawcy winno zależeć na zapewnieniu właściwego komfortu w pracy swym pracownikom. Ergonomiczne fotele biurowe są polucją na większość kłopotów ze zdrowiem powiązanych z wykonywaniem zadań w pozycji siedzącej. Rozpocznijmy od ergonomicznej budowy tegoż fotela. Wymiary siedziska oraz oparcia nie są przypadkiem dobierane, lecz dobierane z tabel. Wszelkie rozmiary są normalizowane oraz świetnie dopasowane do użytkownika. W ten sposób dobrany fotel biurowy zapobiega zwyrodnieniom kręgosłupa. Każdy z nas wie, iż kilkugodzinne siedzenie powoduje nieodwracalne zmiany w szkielecie, jakie są niebywale bolesne. Ocertyfikowane fotele biurowe, gdyż co do takich posiadamy pewność, iż są wykonane zgodnie z pisemnymi normami, troszczą się o dobre zdrowie naszego kręgosłupa. W dodatku do wyprodukowania wysokiej jakości fotela używa się skóry naturalnej – http://www.abimeble.pl/meble-biurowe/. Jedynie skóra cielęca pozwala skórze prawidłowo oddychać, dzięki temu nie spoci się w czasie długotrwałej pracy.

Standardem jest to, iż wysokość oparcia i siedziska jest regulowana manualnie przez użytkownika, co dodatkowo zezwala na przystosowanie fotela do wymogów użytkownika.
Jeśli będzie się dbało o dobry stan kręgosłupa również w pracy, będziemy w stanie polepszyć nasze rezultaty w biurze. Dobrej jakości fotel to większa satysfakcja z pracy.