Jeśli zamierzasz zrobić renowację łazienki, być może namyślasz się nad wyborem: wanna czy kabina prysznicowa?

przez | 18 maja 2022
Jeśli planujesz remont łazienki, być może zastanawiasz się nad wyborem: wanna czy prysznic? W przypadku małych pomieszczeń lepiej sprawdzają się naturalnie kabiny prysznicowe, dlatego że są wyraźnie mniejsze.
Tego typu kabiny mają różne wymiary i kształty.

kabiny prysznicowe sanplast

Autor: Armacell
Źródło: Armacell
Mogłabyś wybrać przypominającą szafę kabinę kwadratową lub narożną. Jej rozmiar także możesz dobrać do kształtu Twojej łazienki. Te kabiny prysznicowe Sanplast mogą być w kształcie kwadratu lub – dodatkowe info – prostokątne o wymiarach od kilkuset milimetrów do ponad stu centymetrów. W najwyższym stopniu znanym wymiarem jest 80x80cm , ale na rynku dostępne mogą być różne kombinacje, przykładowo 80x120cm. Gdy taki gabaryt będzie bez porównania odpowiadał do Twych wymagań, spytaj najzwyklej sprzedawcę, on z pewnością pokaże Ci odpowiedni dla Ciebie produkt. Mogłabyś także postarać się o to na własną rękę, wszakże to żąda wyłącznie trochę wyobraźni.

Ich drzwi mogą być przesuwane na torach żyrandole (więcej w serwisie) na kółkach. Te drugie rozwiązanie jest o wiele lepsze, dlatego że pomniejsza opór pojawiający się w czasie zamykania drzwi. Szybki stworzone są z plastiku i są ochronione stałą powłoką utrwalającą, która ułatwia trzymanie jej w czystości. Można wybór kabin prysznicowych od Sanplastu nabyć w wielu miejscach, przykładowo w składach budowlanych czy najzwyczajniej w Sieci.

usługi - akt

Autor: Daniel Kruczynski
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli wybierzesz tę inną opcję, będzie to bardziej korzystne dla Twojej kieszeni, chociaż mniej korzystny okazałby się wtedy okres wykonania polecenia. Prysznic nie jest jednak towarem, którego kupna nie planujesz z wyprzedzeniem.