Klimatyzatory pokojowe loga Samsung – czyli, opcja Standard, kontra Classic+

przez | 9 lipca 2021
Czym bywają klimatyzatory do pokoju wie każda osoba, jednakże jakie bywają najlepsze? W obecnym artykule porównamy dwa rodzaje marki Samsung – Standard oraz Classic+, oraz ich podkategorie.

klimatyzatory pokojowe

Autor: shrinkin’violet
Źródło: http://www.flickr.com
Ciekawy? To czytaj w dalszym ciągu!
Pokojowe klimatyzatory loga Samsung o typie Classic+ posiadają podkategorie: 2,5 kW; 3,5 kW; 5 kW; 6,8 kilowatów – http://aleklima.pl/klimatyzatory/samsunglnia się faktem, że jest modelem ściennym. Numerki kW pokazują ich moc. Kwoty tego typu klimatyzatorów, omijając montażu mają ceny od około 3 100 złotych do nawet ponad pięć tysięcy pięćset złotych. Co zaś tyczy się opcji z montażem to wynosi od ponad 3 700 złotych do około sześć tysięcy złotówek. Modele te posiadają duże powierzchnie nawiewu oraz system chłodzenia i ocieplania, uzależniony od ich mocy napomkniętej powyżej.

Jeżeli chodzi o klimatyzatory rodzaju samsung standard, to ich ceny bujają się pomiędzy 2 900 złotówek, a powyżej 5 200 złotówek za wersję pomijającą montażu. Opcja z montażem osiąga ponad 5 500 złotówek, w uzależnieniu od modelu, którego numeracja w wersji standard jest taka samiutka jak w alternatywie Classic+. Klimatyzatory tego typu posiadają technologię Digital Inverter, funkcję 2 Step Cooling, Single User a także sterowanie przewodowy. W podobny sposób jak wersja Classic+ posiadają wielką powierzchnię nawiewu oraz sterowany nawiew o określonej w jej nazwie mocy, a także bywają wersjami na ściankę.

Ich najbardziej duża różnica wydaje się być w jej wyglądzie, albowiem posiadają zupełnie innego rodzaju obudowy, w której to wersja Standard bywa bardziej obudowana, jednak ma w posiadaniu równie mocny nawiew.
Nie czekaj oraz kup własny klimatyzator już w tej chwili!