Często pragniemy mieć pięknie zdobione sufity – tak jakbyśmy żyli w zamku, który został przebudowany w XVIII wieku

przez | 6 sierpnia 2021
Wszyscy byliśmy na pewno choć jeden raz w pałacu – z klasą w szkole podstawowej lub samemu. Zachwycają nas tam przepiękne płótna albo figury z marmuru, ale cackiem samym w sobie bywają również sufity.

wesele w stylu orientalnym

Autor: ChuWeiHunG IPhoto
Źródło: http://www.flickr.com
Wystarczy tylko podnieść głowę i okaże się, że zapierają one dech w piersiach.
Przepiękne fasety stają się znów modne (polecane sztukaterie). Mimo że jest XXI wiek, to dość często spotyka się, że ludzie chcą je zamontować u siebie w domu. I nie dotyczy to tylko bogatych ludzi, którzy żyją w wielkich domach. Taki wariant dekoracji chcą mieć w swoim domu również właściciele hoteli lub restauracji. Fasety to dekoracyjny fragment architektoniczny, który umieszcza się na załamaniu między ścianą i murem. Fasety optycznie zwiększają wysokość budynku i zakrywają krzywizny murów.
Sztukateria Abakus

Autor: Wolfcraft
Źródło: Lange Łukaszuk

samolot

Autor: Jorge from Brazil
Źródło: http://www.flickr.com
Sztukaterie gipsowe są wykorzystywane wewnątrz budynku na sufitach. Są niezwykle trwałe – co możemy zauważyć w starych pałacach (Abakus sztukaterie). Ponadto, w przeciwieństwie do sztukaterii z tworzyw sztucznych, nie bywają łatwopalne i nie podlegają deformacji z upływem lat. Sztukaterie gipsowe są niezwykle gustowne i ekologiczne. Gips (zobacz lampy gipsowe) jest bardzo plastyczny, dlatego dobry specjalista jest w stanie w nim stworzyć co tylko nam się zamarzy. Zatem możemy mieć niepowtarzalne wnętrze, które na projekcie wyczaruje dla nas dekorator wnętrz, a na strop przeniesie rękodzielnik.

Tego rodzaju ozdoby są najlepsze dla wszystkich, którzy pragną mieszkać w niepowtarzalnych wnętrzach.

Ekscytuje Cię taka kwestia? Jeśli poszukujesz dodatkowych wiadomości, które także będą przydatne, kliknij ten link i sprawdź więcej w tej treści (https://smartbed.pl/produkty/mechanizmy-lozek/).

Dla wszystkich ludzi, którzy posiadają szalenie wysmakowane poczucie estetyki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*