Domowe SPA, czyli dom z sauną a także basenem.

przez | 9 lipca 2021
Wanna z hydromasażem, rozbudowany panel prysznicowy to narzędzia, dzięki jakim fundniemy sobie SPA w prywatnym budynku. Dowiedz się, jak urządzić domowe SPA.
Nowoczesna toaleta zrelaksuje ciało i ukołysze skołatane nerwy.

Basen w ogrodzie

Autor: chloe004
Źródło: Basen w ogrodzie
Hydromasaż,, bicze, aromaterapia oraz chromoterapia to jedynie niektóre zabiegi, którym możemy poddać się w domu. Wakacyjne przyjemności, które czerpiemy z kontaktu z wodą, możemy zamienić basenem a także sauną. Mają one jednakże swe wymagania – przynależy je uplanować już na etapie projektu. Projekty basenów jakie możemy obejrzeć w sieci są bardzo ciekawe. Z pewnością wyselekcjonujesz coś dla siebie. Z wodnej kuracji w domu możesz skorzystać w wannie wyekwipowanej w dodatkowy system dysz. Mogą być one niekinetyczne albo z regulacją kąta ustawienia zależnie od wymogów kąpiącego się i jego wzrostu, z możliwością doboru masażu. Hydromasaż można zainstalować w wannie wskazanego rodzaju albo nabyć wannę z zamontowanym fabrycznie urządzeniem. Jest to sprzęt wymagający odpowiedniej oprawy oraz nawierzchni, pasuje do umywalni o powierzchni przynajmniej 7 m², choć są także takie, jakie pomieszczą się w umywalni o nawierzchni 3 m².
sauna

Autor: comedy_nose
Źródło: http://www.flickr.com

Panel prysznicowy instaluje się na ścianie nad wanną, w kabinie prysznicowej. Dostępogrodzeń (zobacz serwis) też modele podtynkowe. Panel tworzy płyta, na jakiej umocowana jest głowica prysznicowa, dysze do masażu wopłot (zobacz więcej na temat), pokrętła, względnie siedzenie bądź półka na szampony. Przeważnie jest wyposażony w 5 dysz: cztery usytuowane są skrajnie, po 2 z obu stron.

Pokrętła albo guziki służą do regulacji temperatury wody, intensywności strumienia oraz wyłączania dysz. Domowe SPA to również sauna projekt jakiej odszukać możesz chociażby w internecie.