Jak zaaranżować małą toaletę?

przez | 9 lipca 2021
aranżacja niewielkiej umywalni w ergonomiczny i funkcjonalny sposób, bez rezygnacji z wszelkich udogodnień może być wielkim wyzwaniem. Istnieje mnóstwo sposobów, przy użyciu których niewielka łazienka sprawiać będzie wrażenie przestronnej a równocześnie nie zabraknie w niej niezbędnego wyposażenia.

ceny

Autor: Mastercook
kuchenka

Autor: Jaga
Poniżej podejścia, jakie doskonale sprawdzą się w toaletach o małym metrażu. 2 w jednym – wanna + prysznic. Najlepsza opcja, kiedy nie możemy pozwolić sobie na wygospodarowanie miejsca dla dwóch łazienek w mieszkaniu, a pragniemy posiadać i jedno jak też drugie. Dzięki takowemu podejściu, w jednej małej toalecie mamy do dyspozycji różne opcje ablucji zostawiając przy tym wystarczająco dużo powierzchni dla pozostałego wyposażenia. Dzisiaj na rynku są dostępne różne rodzaje prysznicowych wanien i z pewnością do każdego typu toalety znajdziemy coś stosownego.
bateria umywalkowa cersanit

Autor: Raquel Gálvez
Źródło: http://www.flickr.com
Odpowiednie łazienkowe meble.

Jeśli zaciekawił Cię ten tekst, to nie czekaj oraz zobacz szczegóły na stronie (https://www.pademeble.pl/190-indiana-meble-do-pokoju-dzieciecego). Z pewnością przekonasz się, że w tamtym miejscu również są to niezwykle interesujące informacje.

Nie może być ich za wiele, lecz tyle by skryć nieodzowne drobnostki. Im mniej kosmetyków jak też drobnych przedmiotów na widoku, tym umywalnia bardziej obszerna oraz uporządkowana. Świetnym podejściem jest np. rozlokowanie przestronnych półeczek na kremy, grzebienie do włosów i suszarkę bezpośrednio pod umywalką. Umywalka musi być niewielka. W sprzedaży są małe umywalki do których idealnie pasuje bateria umywalkowa Cersanit. Trafionym pomysłem jest też „niewidoczna” szafka za lustrem czy szafka nad zabudową stelaża WC.

Powstały w ten sposób pawlacz na ręczniki względnie papier toaletowy możesz sprytnie ukryć, obudowując stelaż podtynkowy WC tym samym materiałem, z jakiego zrobione zostały fronty szafek.