Jakie baterie umywalkowe ma do zaoferowania spółka Invena oraz czy będą one pasować do dowolnej toalety?

przez | 17 marca 2022
toalety publiczne mają taką właściwość, że mogą z nich korzystać wszyscy. W tym czasie kontrolowanie czystości rąk jest bardzo utrudniona, a jak wiemy bakterie potrafią się przenosić także przez dotyk. Znakomitym rozwiązaniem okaże się tutaj bezdotykowa bateria umywalkowa, która ma zamontowany specjalistyczny sensor oraz uruchamia się dopiero w czasie, gdy chcemy umyć ręce.
Doskonała tutaj będzie bateria umywalkowa Invena, jaka jest świetna do toalet publicznych, ale też do tych w domu.

przestronna łazienka

Autor: brett jordan
Źródło: http://www.flickr.com
Nie żąda ona instalacji elektrycznej oraz jest tak skonstruowana, że pozwala na duże oszczędności w zużyciu wody.

Czy masz ochotę dowiedzieć się czegoś świeżego na przedstawiany temat? Jeżeli tak, to idealnie, ponieważ ta nasza strona (https://www.cermag.com.pl/pl/oferta/armatura-i-ceramika/spa) zapewne też Cię zafascynuje.

Inną bateria umywalkową jest Nikea Exe, która odznacza się oryginalnym kształtem. Może nadawać się ona do dużych łazienek. Ma regulowaną indywidualnie siłę wypływania wody, co gwarantuje redukcję siły jej strumienia, a tym samym dbałość o środowisko naturalne. Istnieją tego typu baterie umywalkowe tej spółki, które są połączeniem tradycyjnego wyglądu i nowoczesnego wyposażenia. Bateria posiada dziesięcioletni okres gwarancyjny i tzw. perlator, który pozwala oszczędzić nawet o połowę zużycie wody.

Do małych łazienek znakomicie nada się bateria Nea. Posiada delikatnie zaokrąglone kształty, które doskonale podkreślą okrągłe umywalki oraz półokrągłe kabiny prysznicowe. Taka bateria również ma perlator, który może zaoszczędzić wodę i pozwala cieszyć się również mniejszymi wydatkami za wodę. Firma ma także serię Kastos, w której należy docenić wyjątkowy design i innowacyjne rozwiązania dla przykładu aerator na monetę. Jest to propozycja dla osób ceniących praktyczne wzornictwo odpowiednie z najbardziej nowatorskimi skandynawskimi trendami. Spółka ma także do zaoferowania serię Dakos w kolorze białym połączonym z odcieniem chromu.

Jest to idealna propozycja do funkcjonalnych łazienek w nowoczesnym stylu. Delikatna gra kolorów sprawia, że bateria przyciąga wzrok wszystkich. Równocześnie spełnia rolę użytecznej dekoracji i podkreśla nowoczesny charakter wnętrza.