Jak urządzić łazienkę?

przez | 30 sierpnia 2022
To kusi, a to przyciąga… Jak urządzić łazienkę i nie zgubić się w gąszczu ofert.
Umywalnia stylowa czy nowoczesna, umywalnia high-tech czy retro – wybór należy do ciebie.

Lecz jak już określisz wystrój toalety, to w urządzaniu bądź niezmienny. Stylowa umywalnia lubi sprzęty oraz dodatki nawiązujące kształtem do minionych czasów. Tak urządzone toalety były szczytem luksusu w XIX wieku i, co się z tym łączy, rzadkością w kamienicach mieszczańskich.

Odwiedź dobre www (https://drabest.pl/pl/15-drabiny-ewakuacyjne). Tam prezentujemy wyłącznie najlepsze rzeczy. Jeśli będziesz miał jakieś wątpliwości, to z chęcią pomożemy.

Współcześnie taki wystrój toalety możesz odtworzyć nawet jeżeli mieszkasz w bloku i masz niewielką łazienkę. Zatem jak urządzić toaletę w stylu retro? Zacznijmy od płytek. Na posadzkę pasuje glazura tworząca biało-czarną szachownicę, na ścianach łazienki sprawdzą się śnieżnobiałe płytki z fazowanym obrzeżem zestawione w cegiełkę. Stylowa łazienka lubi również kafelki, które nie muszą dosięgać sufitu, wystarczy położyć je na wysokość stu dwudziestu centymetrów oraz zakończyć ceramiczną listwą czy dekorem.

Blok mieszkalny

Autor: Eli Christman
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli nie pragniesz, by toaleta urządzona była w tonacji czarno-białej, elegancko, lecz według niektórych niezbyt swojsko, zmień styl aranżacji toalety oraz kolorystykę. Aby uciec od chłodnych barw jak też intensywnych kontrastów, możemy okleić ściany toalety tapetą. Do stylowej umywalni pasują takie barwy jak: białość, ecru, złoty. Wyposażenie jak też meble do łazienki zazwyczaj są stylizowane. Toaleta stylowa lubi wolno stojące wanny, na nóżkach. Umywalnia high-tech to prosta forma oraz kształty geometryczne sprzętów łazienkowych i dodatków.

Taka dosyć surowa aranżacja łazienki spodoba się panom. Odcienie zestawione są kontrastowo, na ogół jest to biel, czarny, grafit. Bateria umywalkowa Invena znakomicie pasuje do takiego wnętrza.