Najlepsze fototapety do pokoju dziennego

przez | 6 sierpnia 2022
Fototapety stały się w ostatnich latach nadzwyczaj trendy. Są niesłychanie efektowne i względnie niedrogie.
W prosty sposób nadają wnętrzu niepowtarzalny nastrój.

Wybór odpowiedniego motywu to jednak wielka sztuka. Łatwo o efekt tandety a w zasięgu jest nadzwyczaj dużo gustownych, wyszukanych oraz interesujących propozycji. Współcześnie masz do dyspozycji praktycznie nieograniczoną ilość druków na materiałach, które sam wybierzesz zależnie od warunków, w których fototapeta będzie musiała długie lata przetrwać w nienaruszonym stanie. Jeżeli chodzi o salon (meble do salonu nowoczesne) oraz sypialnię w tychże wnętrzach możemy pozwolić sobie na oszczędności oraz rozejrzeć się za fototapetą papierową. Ani salon, ani sypialnia nie będą ograniczać twojej inwencji. Tu sprawdzą się rozmaite rozwiązania jak też faktury.
Jadalnia, apartament Jaguara w Londynie

Autor: Jaguar
Źródło: www.jaguar.pl
Kuchnia i łazienka. Wilgoć stawia warunki, natomiast ich niespełnienie z pewnością skończy się rozczarowaniem, i to w krótkim okresie. Pod jej działaniem zwyczajna papierowa tapeta po prostu się odklei. Dlatego do kuchni albo łazienki warto wybierać fototapety lateksowe laminowane albo winylowe. Taki wydruk na pewno będzie odporny na wilgotność, ale umieszczanie go np. na ścianie przy prysznicu nie będzie świetnym pomysłem. Zdecydowanie dłużej posłuży, gdy nie będzie miał bezpośredniego kontaktu z wodą. A co jeśli uprzesz się, ażeby dokładnie w tym miejscu umieścić swój ukochany wzór? Na pewno nie jesteś na straconej pozycji.

Musisz jednakże przyszykować większą ilość gotówki. Fototapetę można ochronić szkłem hartowanym. We wnętrzu młodego człowieka sprawdzić się może przykładowo fototapeta z rowerem.