Jak w prosty sposób stworzyć łazienkę w klimacie retro?

przez | 10 września 2021
Marzysz o łazience w klasycznym stylu? Szukasz ceramiki inspirowanej modą retro? Z pewnością przypadnie Ci do gustu oferta producenta Kerasan.

Firma Kerasan jest obecna w branży już od 1960 roku, powstała w Civita Castellana, w największym zagłębiu ceramiki we Włoszech. Aktualnie Kerasan jest częścią grupy kapitałowej Colamedici. Włoski producent ceramiki sanitarnej zapewnia świetną jakość wykonania swych produktów co sprawia, iż marka jest dzisiaj obecna na wielu międzynarodowych rynkach. Fabryka Kerasan zajmuje obecnie powierzchnię 14 tys. m2. Firma przedstawia swoje produkty także na największych branżowych targach. W ofercie Kerasan znajduje się ciekawa ceramika w stylu retro.
ceramika kerasan
kafelki do łazienki

Autor: Grupa Armatura
Źródło: Grupa Armatura

Linia retro produktów jest wyjątkowo klasyczna oraz wyrafinowana. Ceramika łazienkowa w takim stylu wpływa na oryginalność aranżacji i nadaje charakter całemu wnętrzu. Linia Retro Kerasan jest przede wszystkim odpowiednia dla klasycznych ustawień. Chętnie wybierana jest do łazienek prywatnych, jak i hoteli oraz ośrodków SPA. Ponieważ ceramika Kerasan w retro (zobacz fontini) stylu jest w stanie odtworzyć „Belle Epoque”, nierzadko stosowana jest także do renowacji budynków. Warto zwrócić uwagę, iż Kerasan idealnie łączy wygląd retro z nowoczesnymi rozwiązaniami, oferując chociażby podwieszane miski WC w różnych wersjach Kolorystycznych – oprócz standardowego koloru białego, dostępne są również polerowany czarny oraz czarny mat.

Do ceramiki Kerasan w stylu retro idealnie pasują biało-czarne kafelki do łazienki, ale także płytki w odcieniach beży i brązów oraz wykończenia z naturalnego kamienia.