Jak za pomocą fototapety niebo można wykonać niesamowitą niespodziankę swej narzeczonej?

przez | 18 grudnia 2021
W większości polskich mieszkań, aranżacja domu jest podobna i przypomina tę, która znajdowała się tam kilka dziesiątków lat temu. Jest tak do pewnego stopnia z przyzwyczajenia, a częściowo zwyczajnie z braku innego pomysłu.

obrazek - mieszkanie

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Ot, zwyczajnie pomalowane na jakiś kolor mury i już.
odpoczynek

Autor: Feretti
A gdyby tak odejść od takiej codzienności i raz na jakiś okres zrobić coś innego? Przykładowo można by przygotować ściany w jednym z pokoi, przykładowo w sypialni i przykleić w tamtym miejscu fototapety niebo. To mogłoby być wreszcie coś odmiennego. Wyobraź sobie. Gdy Twoja małżonka pojedzie np. na koniec tygodnia do mamy i taty, Ty wspólnie z przyjacielem meble sklepowe z synem zrobisz mały remont w domu. Kupione wcześniej fototapety niebo nakleisz na przygotowane, zatem wyczyszczone i zamalowane gruntem ściany, następnie w tamtym miejscu je przykleisz. Efekt będzie z pewnością niesamowity. Kiedy przybędzie w niedzielę zmęczona po podróży, Ty powiesz jej, aby się położyła w sypialni. Ona tam wejdzie, lecz zamiast się położyć, bezdyskusyjnie stanie w progu jak wryta, ponieważ naklejone na ścianie fototapety niebo z pewnością ją niezwykle zdziwią.
propozycje

Autor: jjandchris
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli podoba Tobie się takowy scenariusz, to wiedz, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby przeprowadzić go w życie. Pamiętaj, ono jest Twoje , więc przyszłość w dużym stopniu jest zależna jedynie od takiego, na co Ty się zdecydujesz.

Dla przykładu: jeśli będziesz chciał wykonać niespodziankę swojej wybrance, to zakup fototapety niebo i inne niezbędne do takiego niewielkiego odnowienia przedmioty. One faktycznie nie są kosztowne, a posłużą przecież na ładnych parę lat. Przeto nie zwlekaj nie wiadomo na co i wykonywanie niespodzianki zacznij przygotowywać już dzisiaj.