Fototapety 3d – całkiem nowy wymiar aranżacji wnętrz

przez | 2 kwietnia 2022
Mamy to szczęście, iż żyjemy w czasach, jakie oferują nam bardzo proste, nadzwyczaj szybkie oraz niezmiernie efektowne rozwiązania prawie w każdej dziedzinie życia.
Nie inaczej jest, jeśli mówimy o aranżacji mieszkań.

podłogi

Autor: Robert Scarth
Źródło: http://www.flickr.com
Dzięki zaskakującym chwytom a także projektom dizajnerów można wyczarować w naszych domach autentyczne cuda czy zmienić metraż pokoju dziennego bądź kuchni. Jak to możliwe? Dzięki zastosowaniu nowoczesnych fototapet 3d! Najszybszym sposobem na zmianę wyglądu pomieszczenia są fototapety 3d do salonu, dzięki jakim nie jedynie upiększysz ściany, lecz optycznie zwiększysz jego metraż. Zależnie od Twoich preferencji i stylu w jakim urządziłeś wnętrze, możesz dobrać zupełnie inny wzór – zaczynając od krajobrazu, przez panoramę miast, po abstrakcyjną kompozycję. Każda z propozycji stworzy w Twym salonie całkowicie inną jakość.
Okładzina ścienna szkło lacobel, kuchnia

Autor: DA-BUD
Źródło: http://www.da-bud.pl

Poetyczny krajobraz – to klasyka fototapet. Stosownie dobrane przedstawienie sprawdzi się w każdym wnętrzu poczynając od tradycyjnego zaś kończąc na nowoczesnym. Górzysty, nadmorski, polny bądź pustynny – możliwości są nieograniczone, najistotniejsze jednak, aby dobrać wzór tak by pasował do stylistyki która dominuje w salonie.

Intryguje Cię kwestia podnoszona w tym artykule? Poznaj poza tym też inne zbliżone treści – zwyczajnie wejdź tu (https://www.archicom.pl/inwestycje-mieszkaniowe/akacjowy-zakatek/).

Usiana kwieciami łąka stworzy harmonijną kompozycję w aranżacji rustykalnej, z kolei w kolonialnym salonie dużo lepiej sprawdzi się dżungla tropikalna.

Fototapety motocykle idealnie sprawdzą się we wnętrzu młodzieńca, natomiast abstrakcyjne fototapety 3d przypadną do gustu wszystkim tym, którzy kochają nowoczesne, oryginalne wzornictwo. Tutaj najlepszym kryterium wyboru przedstawienia do wnętrza jest zabarwienie.