Ile ludzi, tyle sposobów na zaprojektowanie domu – niejeden lubi inny gust i skupi się na odmiennych szczegółach

przez | 4 listopada 2022
Jeżeli pragniemy zaprojektować dom, to powinniśmy głównie podążać za swym smakiem. Oczywiste jest to, że trendy przychodzą i odchodzą, a my będziemy zmuszeni żyć w takim domu jeszcze przez dłuższy okres, póki znów nie zmienimy wystroju.

fototapety uliczki

Autor: CORTINA
Źródło: CORTINA
Jednak jaki jest sens się męczyć z czymś, czego nie lubimy?
Jeśli uwielbiamy styl skandynawski lub kolonialny, to w takim guście meble oraz wykończenie powinniśmy zakupić. Jeżeli lubimy minimalizm, to nie zamawiajmy nazbyt dużej ilości ozdób, gdyż kiepsko będziemy czuć się we własnym domu, a przecież nie o to chodzi.

Przeczytaj, jakiego rodzaju dane odnajdziesz pod tym łączem. Na pewno będą bardzo interesujące oraz godne uwagi, co spowoduje, że niejednokrotnie będziesz tu wracał.

Jeśli nie chcemy zbyt licznej ilości poduszek, świeczek i tego typu rzeczy i zwiemy je „zbieraczami kurzu”, ale pomimo to mamy ochotę uatrakcyjnić design salonu, żeby nie było nazbyt surowe, to możemy zamówić fototapety.

zegarek

Autor: life.in.colour
Źródło: http://www.flickr.com
Fototapety bywają różne, ale należy do salonu kupić coś, co powiększy go optycznie. Fototapety uliczki będą współgrały idealnie. Szczególnie jeżeli nasz salon jest urządzony skromnie i w jasnych kolorach, to mamy możliwość wybrać uliczki z jakiegoś kraju nad Morzem Śródziemnym. Piękne białe uliczki Aten albo Neapolu sprawią, że nasz salon nabierze charakteru. Kolorystyką fototapeta będzie pasowała do wystroju, a my leżąc na sofie po pracy będziemy sobie marzyć o dalekich podróżach.

Jeśli na naszej uliczce na fototapecie znajdzie się przytulna kawiarenka z maleńkimi stolikami, to tym bardziej skłoni nas to do wypraw. Pewnie nie wyłącznie tych w snach, ale także w rzeczywistości.