Rynek nieruchomości w 2013

Mijający 2012 był miły dla wszystkich, którzy nabywali mieszkania. Według opinii ekspertów, zbliżający się 2013 rok będzie nawet korzystniejszy. Koszty mieszkań będą ustawicznie obniżać się jeszcze przez wiele tygodni. Jedyną barierą w zakupie własnych czterech kątów może stać się fakt, że do kraju zbliża się niestety kryzys ekonomiczny. A to nadejście zaś oznacza, że banki udzielą mniej kredytów.
Dom czy mieszkanie za milion
Dziennikarz: Prestige PR
Źródło: Prestige PR
O ile chcesz obejrzeć obecne propozycje sprzedaży nieruchomości w Krakowie, powinieneś odszukać je używając sieci. Do wyszukiwarki wpisz sformułowanie: „nieruchomości Kraków”. Propozycji znajdziesz z pewnością wiele, bo podaż na naszym rynku branżowym jest duża, a popyt niewielki, z tego powodu właśnie ceny ustawicznie się obniżają.

Wnętrza w stylu skandynawskim
Dziennikarz: Dekoral.pl
Źródło: Dekoral.pl
Tak samo jak w przypadku sprzedaży metrażu, koszty wynajmu też wciąż spadają. Temat ten musi najbardziej przyciągnąć żaków, którzy przybywają do Krakowa na studia i nie mają na tyle kapitału, by nabyć od razu lokum. Aby odnaleźć aktualne oferty wynajmu nieruchomości w Krakowie, do wyszukiwarki internetowej powinno się wstawić sformułowanie „mieszkania do wynajęcia Kraków”. Rekomenduje się poszukiwać mieszkań w sąsiedztwie uniwersytetów i niedaleko węzłów komunikacyjnych.

Pośrednik nieruchomości to dobry zawód, który warto uzyskać. Jeszcze parę lat wstecz, aby zostać pośrednikiem nieruchomości, należało mieć za sobą trudny egzamin państwowy. Teraz taki sprawdzian ma przejść jedynie osoba, która ma wykształcenie średnie. Jeśli będziesz miał za sobą kierunkowe studia wyższe albo po zdobyciu tytułu magistra zrobisz studia podyplomowe, nie musisz zaliczać żadnego egzaminu. Przyszły pośrednik nieruchomości musi być osobą, która nie ma na koncie żadnych kar oraz ma za sobą obowiązkowe praktyki w profesji. Oprócz tego każdy człowiek, który pragnie pracować jako pośrednik nieruchomości (lokal użytkowy kraków), jest zobligowany do respektowania fundamentalnych reguł etycznych.

Jeżeli szukasz mieszkania interesująca propozycja czeka na stronie .


W wolnej chwili

Kupowanie mieszkania – pierwsze kroki

Bloki mieszkalne
Dziennikarz: Vincent Valvona
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach idealnym pomysłem na znalezienie nowego mieszkania w Krakowie jest udanie się do odpowiedniego dewelopera. Oprócz tego podczas poszukiwania nowego mieszkania trzeba zatroszczyć się o bardzo dużą liczbę spraw prawnych , jak również o dobre wybranie miejsca. Gdzie warto mieszkać?
2020-05-16
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.